Як вивести звук з комп'ютера.

Час від часу користувачі персонального комп'ютера задаються питанням про те, як вивести звук з нього на інші пристрої. Найчастіше виникає необхідність підключення комп'ютера до телевізора з більш високою за якістю акустичною системою.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний кабель з конекторами Jack 3.5, розташованими на його обох кінцях. Також підійде адаптер Jack - 2 RCA. Підключіть аудіовихід комп'ютера до відповідних портів на телевізорі.
2
Увімкніть телевізор і комп'ютер. Після закінчення завантаження операційної системи запустіть програму налаштування звукової плати, попередньо переконавшись в активності використовуваного порту. Потім налаштуйте його відповідним чином. В якості типу акустичної системи вкажіть «Передні динаміки».
3
Знайдіть параметр «Джерело звуку» в меню телевізора. Вкажіть порт, по якому здійснюється з'єднання з вашим комп'ютером. Запустіть аудіоплеєр і спробуйте програти довільний трек. Встановіть відповідні налаштування еквалайзера.
4
Спробуйте передати звук з комп'ютера на телевізор за допомогою каналу HDMI. Купуйте кабель з відповідним портом на обох кінцях. За допомогою нього з'єднайте комп'ютер з телевізором. Виберіть цей порт в настройках ТБ в якості основного приймача звукового сигналу. Відкрийте на комп'ютері панель управління і в ньому виберіть «Обладнання та звук».
5
Відкрийте «Управління звуковими пристроями». Підміню «Відтворення» повинно містити пункт «Динаміки». Натисніть на іконку HDMI Output і натисніть «Властивості». Виберіть «Використовувати цей пристрій».
6
Натисніть кнопку «За замовчуванням», повернувшись до попереднього меню. Перевірте якість сигналу, запустивши аудіотрек. Зверніть увагу на те, що канал HDMI використовується для передачі цифрового сигналу високої якості. При наявності якісної акустичної системи, підключеної до телевізора, використовуйте саме цей канал для виведення звуку з комп'ютера.
Корисна порада
Якщо комп'ютер і інший пристрій для відтворення звуку мають функцію Bluetooth, спробуйте провести з'єднання за допомогою нього. В даному випадку звук буде передаватися бездротовим способом.