Як позбутися від внутрішнього жиру.

Внутрішній, або вісцеральний, жир знаходиться в черевній порожнині людини. Надлишок вісцерального жиру призводить до погіршення кровопостачання внутрішніх органів, підвищує ризик серцево-судинних захворювань і діабету.
Інструкція
1
Внутрішній жир розщеплюється швидше, ніж підшкірний, і позбутися від нього простіше. Однак до цієї проблеми необхідний комплексний підхід - правильне харчування і достатні фізичні навантаження. Не старайтесь схуднути стрімко - краще втрачати стабільно 300-400 г на тиждень, це простіше і надійніше. За допомогою онлайн калькулятора розрахуйте добова кількість калорій, яке призведе до поступового зниження ваги.
2
Обмежте у своєму раціоні продукти, що містять прості вуглеводи - цукор, мед, вироби з білого борошна вищого сорту і т.д. Вони швидко розщеплюються і насичують організм енергією, проте їх надлишок відкладається про запас у вигляді жирових клітин. У загальній кількості вуглеводів, одержуваних організмом, частка простих вуглеводів не повинна перевищувати 30%.
3
Складні вуглеводи, необхідні для побудови клітин організму, містяться в борошні грубого помелу, висівках і цільнозернових продуктах, крупі, особливо гречаної і вівсяної, овочах і фруктах, шпинаті. Ці продукти повільно засвоюються організмом. Їх краще вживати в першій половині дня, щоб калорії витрачалися на активну діяльність.
4
Як джерело білків вживайте нежирні молочні продукти, варені яйця, гриби, нежирне м'ясо - яловичину, кролятину, індичку, курячі грудки. Дуже корисні горіхи - вони містять не тільки білки, а й необхідні для організму жири. Звичайно, вживати їх потрібно помірно, звірившись з таблицею калорійності. Джерелом поліненасичених кислот Омега-3 і Омега-6 є рослинні олії - соняшникова, лляна, оливкова. Заправляйте ними салати, відмовившись від майонезу і жирної сметани. Випивайте не менше 1,5 л рідини в день - втрата вагу за рахунок зневоднення може обернутися серйозними проблемами для здоров'я.
5
Займайтеся спортом. Якщо ваша вага значно перевищує нормальний, збільшуйте фізичні навантаження поступово, щоб не пошкодити серцево-судинній системі і суглобам. Біг або стрибки будуть вам протипоказані. Почніть з швидкої ходьби, велосипедних прогулянок, поступово відмовтеся від ліфта, займіться, якщо можливо, плаванням. Вправи для пресу не допоможуть вам позбавитися від внутрішнього жиру, проте зміцнять м'язи живота.
6
Намагайтеся висипатися, уникайте перевтоми. Стрес уповільнює розщеплення внутрішнього жиру, тому втомлений організм передбачає подальше погіршення умов і відкладає внутрішній запас.