Як позбутися від худорлявості.

Брак маси тіла - така ж серйозна проблема, як і зайва повнота. Викликана худорба може бути самими різними факторами. Тому і позбавлятися від неї необхідно тільки після виявлення причини схуднення.
Інструкція
1
З'ясуйте причину вашої худорлявості. Дефіцит маси тіла можуть викликати захворювання шлунка, підшлункової залози, кишечника, нирок, центральної нервової системи. Причиною худорлявості також можуть бути генетичні особливості людини та її конституція. Якщо людина відчуває себе добре, він працездатний і активний, надмірну худорлявість можна ігнорувати або спробувати виправити за допомогою коригування харчування. Якщо причиною худорлявості є хвороба - її слід вилікувати.
2
Скоректуйте режим харчування. Він повинен бути збалансованим, різноманітним і включати в себе молочні, м'ясні та рибні продукти, крупи, овочі і фрукти. Рослинна їжа багата не тільки вітамінами і мікроелементами, в ній містяться органічні кислоти, що підвищують апетит і стимулюють органи травлення. У вашому меню обов'язково повинні бути присутніми: простокваша, сир, яйця, мед, горіхи, шоколад.
3
Їжте борошняні вироби. Однак не варто переходити на них повністю - це може викликати нездорову повноту. Крім того, перекушуючи печивом, булочками і пирогами, ви відіб'єте апетит і не захочете їсти основну їжу.
4
Харчуйтеся 4-5 разів на день, намагаючись дотримуватися режиму. Починайте прийом їжі з салатів і закусок, щоб порушити апетит. Частіше їжте ті страви, які ви любите, тому приносить задоволення їжа краще засвоюється.
5
Не забувайте про рухову активність - без неї у вас в кращому випадку буде наростати тільки жир. Для нарощування м'язової маси катайтеся на велосипеді, лижах і ковзанах, бігайте, плавайте, робіть ранкову зарядку.
6
Спробуйте ефективний старовинний рецепт порятунку від худорлявості. 6 великих зелених яблук наріжте кубиками, змішайте з 300 г нарізаної нутряного сала і поставте топити на дуже слабкому вогні. 12 жовтків змішайте зі 200 г цукрового піску і розітріть. Подрібніть 300 г темного шоколаду і всипте в яєчну суміш. Суміш з яблук і сала перетріть через сито і змішайте з яєчно-шоколадною. Після охолодження готову суміш використовуйте для намазування на хліб, запивайте бутерброд молоком.