Торт з памперсів своїми руками.

Торт із памперсів - зручний і практичний подарунок новонародженому. Він сподобається всім - адже цю незвичайну конструкцію легко розібрати, використовуючи підгузники за призначенням. Щоб подарунок був ще більш цінним і красивим, доповніть памперси іншими потрібними речами для малюка - дитячої косметикою, пелюшками, пінетками, сосками та іграшками.

Що роблять з памперсів

З памперсів можна зробити найрізноманітніші фігури. Майстри створюють іграшкових ведмежат, ляльок, літаки, паровози, коляски, замки та інші оригінальні композиції. Як доповнення використовуються яскраві флакони з дитячою косметикою, різноманітні іграшки та інші речі для немовлят. Щоб композиція вийшла красивою, витримуйте її в одному стилі і кольорі.
Працюючи з підгузками, дотримуйтесь правил гігієни. Мийте руки і збирайте виріб в чистому приміщенні, а в кінці упакуйте його, щоб на памперси не потрапляла пил.
Розміри вироби залежать від того, які памперси ви виберіть. Найбільш практичні підгузники для новонароджених - тоді подарунок можна буде використовувати відразу після підношення.

Триярусний торт з підгузників

Найпопулярніша модель - класичний триярусний торт, складений із згорнутих памперсів. Його нескладно зробити своїми руками. Виберіть аксесуари одного кольору - для хлопчиків підійде синій або блакитний, а для дівчаток - розовий.Із картону або пінопласту виріжте коло - він стане підставою для майбутнього торта. Оклейте його пакувальної папером або оберніть фольгою. Для більшої схожості зі справжнім кондитерським виробом зверху підставу можна застелити круглої паперовою серветкою з кружевамі.Подгузнікі акуратно згорніть в тугі рулончики і закріпіть білизняними прищіпками. Потім кожен рулон оберніть тонкої пакувальної стрічкою і зав'яжіть її бантиком. Колір стрічки залежить від загального відтінку композиції.
Не використовуйте в роботі клей - він може потрапити на підгузники.
Приступайте до збірки торта. На підставу щільно встановіть рулончики з підгузників, формуючи коло. В центр композиції можна встановити флакони з дитячою косметикою - шампунем, кремом, гелем для душу. Щоб коло вийшов більш рівним, його можна формувати за допомогою круглої металевої форми для торта. Встановлюйте рулончики щільно - так торт буде виглядати аккуратнее.Закончів нижній «корж», обв'яжіть його широкої атласною стрічкою. Закріпіть її степлером. Таким же чином зберіть другий ярус торта - він повинен мати трохи менший розмір. Останній ярус робиться самим маленьким. Кожне коло обв'язуйте стрічками, витриманими в загальній гамі. Складіть яруси один на другой.Готовую композицію прикрасьте штучними квітами і предметами дитячого вжитку - сосками-пустушками, пінетками, іграшками або трояндочками, згорнутими з шкарпеток і повзунків. Закінчивши торт, упакуйте його. Краща обгортка - прозорий целофан, який можна прикрасити пишним бантом або квіткою зі стрічок.