Як вставляють зуби.

Естетичний дискомфорт від відсутнього зуба - це не найсерйозніша причина, щоб задуматися про протезування. При відсутності одного або декількох зубів значно збільшується навантаження на інші, вони незабаром теж зажадають лікування, а то й заміни.
Інструкція
1
Відновлення зуба за допомогою мікропротезування робиться, якщо пошкоджена значна частина коронки зуба, але корінь в хорошому стані. Після обстеження, санації ротової порожнини і депульпірованія кореня виготовляється опорний штифт-вкладка і на нього нарощується відсутня частина зуба, при цьому сусідні коронки не зачіпаються.
2
Імплантація зуба - це метод, при якому в кісткову тканину щелепи встановлюється титановий штифт і на нього надівається коронка зуба. Навантаження від процесу пережовування їжі доводиться на кісткову тканину щелепи, як і навантаження природних зубів. Це виключає небезпека стоншування і зменшення кістки щелепи в обсязі. При імплантації сусідні зуби не зачіпаються.
3
Нейлонові протези - це мости складаються з м'якого, еластичного матеріалу. Ці протези кріпляться до сусідніх зубів за допомогою кламерів, зроблених з пружного нейлону. Установка таких мостів не вимагає обточування сусідніх зубів. Матеріал, з якого вони виготовляються гіпоалергенний і високоестетичних, завдяки чому отримав назву «невидимка». Недоліком таких протезів є пружна деформація під час жування. Навантаження при цьому розподіляється на ясна і кісткову тканину під нею. Відбувається просідання ясна, зменшення обсягу кістки щелепи.
4
Установка мостовидних протезів виробляється з залученням сусідніх зубів. Попередньо проводиться їх обточування, видалення нерва, пломбування каналів та підгонка під протез. Ця конструкція відрізняється високою надійністю і великим терміном служби.
5
Бюгельний протез може бути встановлений при відсутності декількох зубів підряд на обох сторонах щелепи і наявності здорових для закріплення. Він складається з металевої дуги і базису, в який вставлені штучні коронки. Протез кріпиться до здорових зубів за допомогою кламерів або сталевих гачків. Основне навантаження при жуванні доводиться на опорні зуби.
6
При відсутності здебільшого зубів на щелепі, можуть застосовуватися пластинчасті протези. Вони виготовляються з пластмаси, в якій розташовані штучні коронки. Такий протез тримається в роті за рахунок ефекту присмоктування до ясен або небу. Конструкція довговічна і надійна.
Протезування зубів - досить дорога процедура, і не всі можуть собі дозволити її оплатити. В рамках соціальної підтримки малозабезпечених верств населення абсолютно безкоштовно зубні протези можна встановити в порядку черги за полісом обов'язкового медичного страхування.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - паспорт (свідоцтво про народження);
  • - довідка про доходи;
  • - довідка про склад сім'ї;
  • - довідка з місця проживання;
  • - довідка з поліклініки;
  • - медичний поліс;
  • - страхове пенсійне свідоцтво;
  • - довідка, що підтверджує право на позачергове протезування.
Інструкція
1
Відділи соціального захисту населення ведуть запис на чергу громадян, які потребують зубопротезування. Для постановки на чергу вам необхідно заповнити заяву, пред'явити довідку про склад сім'ї, паспорт, довідку про доходи уніфікованої форми 2-ПДФО за три місяці на кожного члена сім'ї, вказаного в довідці.
2
Дітям до 18 років необхідно представити заяву, паспорт, до 14 років - свідоцтво про народження і паспорт одного з батьків, опікунів або законних представників, довідку з місця проживання форми №9, довідку з поліклініки, що підтверджує необхідність протезування зубів. Присутність батьків, опікунів або законних представників при постановці на чергу дитини до 14 років обов'язково.
3
Безкоштовне протезування проводять громадянам, визнаним незаможними, рівень доходів яких на одного члена сім'ї не перевищує прожиткового мінімуму, встановленого в регіоні. Вставити зубні протези безкоштовно можна не частіше, ніж 1 раз в 5 років.
4
На безкоштовне протезування видадуть талон. Отримати медичну допомогу необхідно протягом одного місяця в тій поліклініці, яка буде вказана в напрямку. На встановлені протези дають гарантію, яка діє протягом 12 місяців. Якщо в цей період з протезами щось сталося, лікарська комісія визначить, з чиєї вини це сталося. Якщо з вини стоматолога, вам поставлять нові зубні протези або зроблять реставрацію абсолютно безкоштовно і позачергово.
5
Громадян, які не можуть самостійно пересуватися, на чергу можуть поставити опікуни, піклувальники або соціальні працівники.
6
Протезування проводиться з тих видаткових матеріалів, на які виділені кошти з бюджету. Якщо ви страждаєте алергічними реакціями і не можете переносити протези із запропонованих витратних матеріалів, на підставі рішення медичної комісії ви маєте право оплатити видаткові матеріали потрібні вам і різницю у вартості робіт по установці.
7
Позачергове безкоштовне протезування проводиться при онкології шлунково-кишкового тракту, при наявності злоякісних захворювань органів кровотворення, після радикальних операцій на ШКТ, при онкології щелепно-лицьової області, після гострих травм, в результаті яких втрачені зуби .
Зверніть увагу
Про це треба уточнити за місцем проживання в органах соціального захисту населення. Протезування зубів безкоштовно. По Москві і Московській області діє програма, яка дає право безкоштовно поставити зубні протези непрацюючим пенсіонерам, після того, як вони досягнуть пенсійного віку.
Корисна порада
У мене дуже погані зуби. Коли дуже притиснуло, пішла до стомотологу. Він вирвав зуб і сказав, щоб привести в порядок рот треба близько 50 т.р. (Тільки лікування). Таких грошей у мене немає (навіть у розстрочку треба 7 т.р. на місяць). Дуже мучуся, ночами не сплю, постійно на ліках. Подскожіте є спосіб вилікувати зуби БЕЗКОШТОВНО (або не так дорого). Тільки не пишіть, що треба було раніше чистити зуби.