Як перевірити комп'ютер на наявність в ньому вірусу.

Надійний захист ПК від шкідливих програм - це обов'язкова умова надійної і спокійної роботи вашого комп'ютера . Який спосіб захисту вибрати - ось питання. Свій ПК ви можете захищати двома способами: скористатися сервісом он-лайн, або встановити антивірус на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Для того щоб захистити свій ПК від вірусів вам буде потрібно антивірус avast!
Інструкція
1
Зайдіть на сайт компанії-розробника www.avast.ru, заповніть дуже просту реєстраційну форму та натисніть на опцію «Відправити форму».
2
Вам буде запропоновано отримати ключ avast! Зробіть це - і ваш антивірус буде працювати не шістдесят демо-днів, а 14 місяців.
3
Для цього там же, на сайті компанії-розробника, пройдіть по посиланню «Реєстрація та отримання ключа для Home Edition».
4
У формі реєстрації для отримання ключа, двічі вкажіть адресу вашої електронної пошти. Переконайтеся, що ваш електронний адресу працює без збоїв.
5
Після реєстрації зайдіть в свою електронну поштову скриньку - вам прийде лист-повідомлення з темою avast! Registration. В цьому листі ви побачите свій ліцензійний ключ для анти вірусу.
6
Поверніться на сайт avast !, увійдіть в розділ «Завантажити» і пройдіть по посиланню «Завантажити avast! 4 Home Edition ».
7
Клацніть по опції «Запустити» або збережіть файл інсталяції на свій комп'ютер - зробіть, як зручніше для вас. Установка програми дуже проста.
8
Після установки - перезавантажте комп'ютер. Після цього на екрані вашого монітора ви побачите вітальне вікно avast!
9
Введіть у рядок ліцензійний ключ. Для цього клацніть правою кнопкою миші по значку avast !, виберіть пункт «Про avast!», Натисніть на кнопку «Ліцензійний ключ» і вставте туди ключ, який вам прислали на електронну адресу. Антивірус почав захищати ваш ПК.
Зверніть увагу
Коли період дії реєстраційного ключа закінчиться, ви легко зможете отримати новий ключ і продовжити роботу антивіруса ще на 14 місяців.
Корисна порада
Для перевірки свого комп'ютера на наявність вірусів і інших шкідливих програм ви можете вибирати будь-який спосіб: повне сканування, експрес-сканування, сканування знімних носіїв та інші.