Як з паперу зробити папугу.

Паперових птахів найчастіше роблять в техніці орігамі. Але красивого яскравого папугу можна зробити і іншим способом. Наприклад, в техніці паперової пластики або пап'є-маше. Папуга виходить об'ємним. Така іграшка підходить і для ялинки, і для прикраси дитячої кімнати.
Вам знадобиться
  • - товста кольоровий папір;
  • - тонка кольоровий папір з липким шаром;
  • - серветки;
  • - старі газети;
  • - клей ПВА;
  • - ножиці;
  • - ніж;
  • - картинка з зображенням папуги або іграшка.
Інструкція
1
Розгляньте картинку із зображенням папуги. Ви побачите, що фігурка складається з декількох деталей. У папуги кругла голова, подовжене тіло, довгий хвіст і великі крила. Характерна деталь - великий дзьоб гачком. Щоб зробити папугу з паперу в техніці пап'є-маше, вам потрібно спочатку зліпити з пластиліну яєчко, кулька і високий конус. Конусу надайте форму носа.
2
Обліпити кожну форму шаром паперових серветок. Поверх наклейте клеєм ПВА кілька шарів дрібно подертій газетного паперу. Дайте заготівлях висохнути, потім розріжте їх і витягніть пластилін. Шви склейте. З'єднайте деталі разом.
3
Оклейте папугу папером різного кольору. Можна також його пофарбувати водоемульсіонкой, поверх якої накласти шар гуаші. Лаком іграшку поки не покривайте, інакше важко буде приклеїти хвіст і крила. Хвіст представляє собою два довгих трикутника, вирізаних з щільного кольорового паперу. Кожне крило - тупокутний рівнобедрений трикутник з дуже великим підставою. Оскільки крила розташовані изнанкой до тулуба, то абсолютно все одно, з двосторонньої паперу ви їх робите або з односторонньою. Підійде, наприклад, яскрава глянцевий папір з клейовим шаром.
4
Подумайте, з чого зробити папузі лапки. Їх можна просто намалювати або наклеїти в техніці аплікації. Після того, як всі деталі виявляться на своїх місцях, закінчите оформлення фігурки. Намалюйте або наклейте очі й ніздрі. Покрийте своє творіння лаком, при необхідності прикріпивши до голови петельку.
5
Дуже цікаво буде виглядати папуга з м'ятою тонкого паперу (наприклад, квіткового або гофрованої). Шматок такого паперу злегка змастіть клеєм. Він не повинен промокнути, клей тільки фіксує форму, яку ви додасте. Зімніть лист, щоб вийшло паперове «яєчко». З аркуша іншого кольору тим же способом зробіть кульку. Скріпіть деталі крапелькою клею.
6
Ніс такого папугу найкраще вирізати з складеного навпіл шматочка чорного або коричневого картону. Втім, у іграшкового папугу дзьоб може бути яким завгодно. Наклейте ніздрі - два невеликих овалу. Приклейте дзьоб до кульки.
7
Крила і хвіст робляться точно так само, як і в попередньому випадку, тільки папір краще взяти тонку. Можна надрізати крила «гребінкою» або обрізати краю фігурними ножицями.
Корисна порада
Голову папугу можна прикрасити чубчиком. Це просто смужка з двосторонньої кольорового паперу, надрізана «гребінкою». Смужку найкраще закрутити на олівець.