Як представити свою групу.

На сучасній клубній сцені, особливо серед рок-груп, вокаліст часто повинен поєднувати вокальний талант з артистизмом. Від уміння назвати ім'я власного колективу перед початком гри залежить успіх виступу. Представлення групи вокалістом повинно входити в репетиції нарівні із загальним репертуаром колективу.
Інструкція
1
Вирішіть, хто саме представлятиме групу . Це може бути один вокаліст, а може весь колектив. В останньому випадку у кожного на репетиції і на сцені має бути мікрофон.
2
Почніть уявлення з привітання. Один з представляють повинен сказати фразу на зразок: «Добрий вечір, Москва!» Або «Здрастуй,« Точка »! Вас вітає група ... »
3
На репетиціях пробуйте вимовляти власну назву по-різному: то один музикант, то другий, то все разом, то кожен по складах.
4
Вимовляєте назву з різною інтонацією. Бажана активна подача, можна навіть трохи агресивно. Пробуйте різні варіанти, вибирайте те, що подобається.
5
Представлення музикантів в групі зазвичай робиться в кінці виступу. На останньому творі вокаліст називає інструмент, а потім виконавця по імені або псевдоніму. Вокаліста може представити гітарист або інший музикант. Бажано, щоб в момент подання музикант виконував соло (крім вокаліста), а при звуках свого імені кланявся.
Останнім часом для постійних користувачів інтернету все більш актуальним стає робота в мережі. Одним із способів такого заробітку є продажі через сайт . Продавати можна як товари, так і послуги. У цьому випадку є два основних моменти, які зроблять ваш бізнес успішним: ваші послуги повинні бути об'єктивно затребувані і ваш сайт повинен бути добре представлений в мережі.
Вам знадобиться
  • Власний сайт, час
Інструкція
1
Спочатку визначте поточне місце свого сайт а в рейтингу пошукових машин. Ссамого великою популярністю користуються Yandex і Google. В пошуковому рядку вбийте назву свого сайт а чи назву своєї компанії - і в результаті ви отримаєте інформацію про те, на якому місці знаходиться ваш ресурс.
2
Походіть по сайт ам своїх конкурентів. Причому саме по тих, які стабільно з'являються в перших рядках пошукового рейтингу. Вивчіть ці ресурси, їх стратегію розкрутки, надані сервіси, дизайн. Позитивні моменти візьміть на озброєння.
3
Зареєструйте свій сайт в тематичних каталогах пошукових систем. Не шкодуйте на це часу - ваша задача охопити якнайбільше таких каталогів.
4
Постійно розміщуйте свої рекламні оголошення на дошках оголошень, форумах і в блогах.
5
Створіть на сайт ах популярних соцмереж свою тематичну групу, регулярно робіть рекламно-інформаційні розсилки.
6
Обміняйтеся посиланнями і банерами з найбільш розкрученими ресурсами, хай їх буде два або чотири. Чи не захаращувати сторінки свого сайт а - в даному випадку якість важливіша за кількість.
7
Обов'язково скористайтеся одним з найефективніших видів розкрутки сайт а - редіректнимі посиланнями. Цей особливий вид посилань гарантовано приносить велику користь.
8
Після всієї проведеної роботи ще раз перевірте, на яке місце перемістився ваш сайт в рейтингу пошуковиків. Якщо ви доклали всіх зусиль, ваш ресурс однозначно переміститься в верхні рядки рейтингу пошуковиків. А це означає, що ваш сайт добре представлений в мережі і буде приносити вам дохід.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що після досягнення доброго результату і підвищення рейтингу його потрібно підтримувати.
Корисна порада
Найкраще використовувати всі способи розкрутки сайту одночасно.