Як управляти бізнесом.

Успіх у бізнесі приходить не відразу. Підприємцю доводиться пройти через всі етапи побудови своєї справи і накопичити досвід управління, перш ніж підприємство почне приносити істотний прибуток. Як потрібно управляти бізнесом, щоб знизити ймовірність провалу і зробити підприємство процвітаючим?
Інструкція
1
Визначте свої цілі. Будь-яке підприємство створюється з розрахунку на те, що воно стане прибутковим. На початковому етапі побудови бізнесу важливо правильно визначити свою ринкову нішу і націлитися на випуск конкурентоспроможної продукції/послуг. Перший етап управління справою полягає у формуванні цільових показників по випуску продукції/послуг, розрахованих на короткострокову та більш тривалу перспективу. Пам'ятайте, що планування і контроль - обов'язкові складові успішного бізнесу.
2
Виробіть структуру управління бізнесом. Невеликим за розміром підприємством цілком може керувати одна людина. Але якщо компанія має складну структуру, вам знадобиться управлінський апарат - команда менеджерів. Тут важливо чітко визначити сферу відповідальності кожного управлінської ланки, не допускаючи перетину функцій. Система успішного менеджменту включає розвинені зв'язки між різними рівнями управління.
3
Делегируйте частину відповідальності іншим членам команди. Особливо це важливо для управління великими колективами. Власникові бізнесу буває складно контролювати самостійно всі етапи виробничого процесу. Грамотний розподіл контрольних функцій між членами команди дозволить зробити управління більш гнучким і ефективним.
4
Навчіться керувати фінансовими потоками. Ви в будь-який момент повинні знати всі особливості руху коштів на підприємстві. Багато що розвиваються підприємства терплять крах в момент розширення справи, коли виникає необхідність залучення додаткових інвестицій. Щоб не опинитися в складній ситуації, заздалегідь передбачте можливість використання банківської кредитної лінії.
5
Продумайте систему управління персоналом. Уміння керувати бізнесом в значній мірі залежить від здатності підприємця ефективно спілкуватися і знаходити для співробітників підходящу мотивацію. В ході ведення бізнесу часто доводиться мати справу з конфліктними ситуаціями, які необхідно грамотно вирішувати з урахуванням інтересів усіх сторін. На великому підприємстві бажано створити окрему службу по роботі з персоналом.