Як працює криголам.

Транспортування вантажів морським шляхом в умовах Півночі пов'язана з труднощами. Товста кірка льоду, що покриває поверхню океану, сковує руху суден, роблячи звичайне плавання неможливим. Щоб вирішити цю проблему, використовують допоміжні судна - криголами. Ці потужні кораблі здатні ламати крижане покриття, створюючи проходи для транспортних караванів.
Інструкція
1
Зі шкільного курсу фізики відомо, що на тіло, занурене в рідину, діє сила, що виштовхує об'єкт вгору і рівна вазі витісненої рідини. На судно же, що знаходиться в льодах, діє додатково бічний тиск, яке здатне розчавити звичайний корабель, ніби яєчну шкаралупу. З цієї причини перетин корпусу криголамного судна виконують у формі горіха, а ватерлінію роблять нижче найширшій частині криголама. Сили, що діють на криголам, будуть намагатися виштовхнути його, чи не роздавлюючи.
2
Особливості конструкції криголама на цьому не закінчуються. За потовщеною обшивкою криголама ховається система посилених шпангоутів і стрингерів. Весь корпус корабля розділений водонепроникними перегородками на кілька відсіків. По ватерлінії проходить «льодовий пояс» - посилена смуга, здатна протистояти жорстким кригами.
3
У носовій і кормовій частині корпусу судна є скіс обводів. Зроблено це для того, щоб криголаму було простіше рухатися в льодах в човниковому режимі, тобто вперед і назад. Щоб подолати тертя корпусу про масу льоду, використовують також особливу омиває пристрій, що має дрібні отвори, через які прокачуються бульбашки повітря.
4
Дія криголама - це не проста колка льоду, як могло б виходити з назви судна. Слід враховувати, що частина корабля, яка виноситься з води і наповзає на пласт льоду, перестає врівноважуватися і набуває додаткової ваги. Тому криголаму зручніше не колоти лід, а ламати його своєю масою. Руху судна в чомусь дійсно нагадують роботу човника: криголам відступає назад, а потім всією своєю масою налітає на кромку крижаного покриття. Енергія багаторазових ударів дозволяє ефективно розбивати тороси в кілька метрів завтовшки.
5
Винахідники задумалися над тим, як зробити роботу криголама ще ефективніше. Спроби розтоплювати лід або розрізати його по ходу руху судна пристроями у вигляді фрези себе не виправдали. І тоді виникла ідея спробувати Не працювати судном як колуном, а використовувати принцип дії бритвеного леза.
6
Суть винаходу полягає в тому, що видозмінений криголам ділиться на надводну і підводний частини, з'єднані між собою вузькими і гострими ножами. Подібна схема дозволила б суттєво зменшити витрату енергії і прискорити рух в льодах. Поки такі кораблі тільки проектуються, але вже отримали назву напівзаглибних судів.