Як почистити кеш в internet explorer.

Переповнений кеш браузера може стати причиною некоректного відображення сторінок інтернет-ресурсів, впливати на швидкість завантаження зображень і файлів. Щоб такого не відбувалося, рекомендується періодично видаляти з кешу тимчасові файли. Щоб почистити кеш в браузері Internet Explorer, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Internet Explorer. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс» та підпункт «Властивості оглядача», відкриється нове діалогове вікно. Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Загальні».
2
Подальші дії залежать від версії IE. Якщо ви бачите на вкладці поле «Тимчасові файли Інтернету», натисніть на кнопку «Видалити файли», підтвердіть свої дії у вікні запиту, натиснувши на кнопку ОК, і дочекайтеся закінчення операції.
3
Якщо на вкладці «Загальні» ви бачите поле «Історія перегляду», натисніть у ньому кнопку «Видалити». З'явиться нове вікно «Видалення історії огляду». Відзначте маркером пункт «Тимчасові файли Інтернету» і підтвердіть свої дії кнопкою «Видалити».
4
Можна піти й простішим шляхом: у верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс» та підпункт «Видалити журнал оглядача». Дана команда викликає все той же вікно "Видалення історії огляду», і подальші дії аналогічні тим, які описані в попередньому пункті.
5
Також існує загальний спосіб очищення кешу плагіна Java. Щоб виконати цю операцію, натисніть кнопку «Пуск» і виберіть в меню пункт «Панель управління». Відкриється нове діалогове вікно. Переконайтеся, що воно відображається в класичному вигляді і клікніть по іконці Java.
6
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку General і натисніть кнопку Settings в поле Temporary Internet Files. З'явиться додаткове вікно, натисніть в ньому кнопку Delete files. У новому вікні запиту за замовчуванням вже будуть відзначені потрібні пункти, вам необхідно просто натиснути на кнопку ОК і послідовно закрити всі вікна.
Зверніть увагу
Час очищення кешу залежить від обсягу тимчасових файлів. Залежно від цього операція може зайняти від декількох секунд до декількох хвилин.
Корисна порада
Тимчасові файли оглядача IE в Windows 7 і Vista зберігаються в директорії: Диск з системою \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Temporary Internet Files \ Content.IE5 \