Як продати своє весільне плаття.

Напевно, мало хто зберігає зараз весільні сукні для своїх дочок, як робили це наші бабусі та прабабусі. І якщо вас не приваблює традиція одягатися в вінчальну сукню на кожну річницю спільного життя, то краще продати його, щоб воно не припадало пилом і не займало місце в шафі.
Інструкція
1
Оголошення про продаж необхідно розмістити на різних інтернет-форумах, в газетах безкоштовних оголошень. Чим більше оголошень ви дасте, тим більше шансів продати сукню швидко.
2
Не захаращуйте оголошення про продаж занадто докладним описом сукні. Напишіть лаконічно, але ємко: ціна, розмір, адресу, за якою можна його приміряти. Решта подробиць і фото можна висилати заинтересовавшимся жінкам на електронну пошту.
3
Доповніть оголошення про продаж фотографією. Краще, якщо це буде вдала фотографія з дня весілля. Також сфотографуйте сукню на вішалці - потенційні покупниці захочуть побачити фото його нинішнього стану. Нехай у вас буде кілька хороших фотографій, які ви будете висилати з докладним описом.
4
Визначтеся, за якою ціною ви будете продавати сукню. Навіть якщо воно в ідеальному стані, не завищувати його вартість, так як воно не нове. Ідеальна ціна для речі, була у вжитку - 1/3 від початкової ціни.
5
Чи не приписуйте платтю відмінних достоїнств. Якщо воно не ексклюзивно і не зшито відомим модельєром, не варто складати це, щоб швидше продати його. Піднесіть його таким, яке воно є. Не пишіть про сукню, що воно «найкраще», «сексуальне» або «витончене», адже кожна людина дивиться на такі характеристики під своїм кутом.
6
Зробіть оголошення цікавим. Приміром, напишіть, що разом в сукнею ви подаруєте весільні прикраси, рукавички або сумочку. Ще більш оригінальний варіант - весільний подарунок. Це може бути ваза, полку і навіть квітку в горщику. Такий «безкоштовний сир» завжди приваблює.
7
Не пишіть, що сукня нове. Навряд чи хтось із наречених буде купувати з рук плаття, яке так і не було використано на весіллі. Напевно, тому що весілля була скасована з якихось неприємним причин. Це схоже на погану прикмету, а нареченої дуже недовірливі перед такою важливою подією в житті, як одруження. Краще написати, що сукня б/у 1 раз - було надіто в найщасливіший день і заряджена найбільш позитивною енергетикою любові і щастя.