Як стати незамінною на роботі. Як стати йому незамінною.

Сучасні реалії в мегаполісах такі, що на високооплачувану цікаву роботу завжди є претенденти. І керівництво компанії може вибирати, взяти нових фахівців, з хорошим досвідом роботи і навичками, необхідними для ефективної діяльності, або залишити старих. Тим, хто вже займає прибуткову посаду, доводиться проявляти чудеса працездатності.
Інструкція
1
Щоб стати незамінним для керівництва, потрібно швидко і якісно виконувати свої посадові обов'язки. Ідеальний працівник не задає зайвих питань, що стосуються виконання доручених завдань. Він сам знаходить варіанти їх вирішення, не дістаючи начальство постійними узгодженнями найпростіших моментів.
2
Щоб начальство не задумалося про заміну співробітників, потрібно не тільки добре виконувати свою роботу, а й проявляти ініціативу. Пропонувати нові, оптимальні для компанії рішення, активно висловлювати свою думку, намагатися принести користь не тільки своєму відділу, а й корпорації в цілому.
3
Незамінний співробітник приходить на роботу вчасно, і навіть після трудового дня залишається доступний по мобільному телефону. Іноді трапляються форс-мажори і керівництву потрібна термінова консультація з тим чи іншим фахівцем у неробочий час. Співробітник, який не відмовився допомогти, заслужить повагу в очах керівництва.
4
Ідеальний працівник не переносить особисті проблеми в робочу обстановку. Він не відпрошується раніше, щоб забрати дитину з дитячого садка, не йде у відпустку за свій рахунок під час авралу, що не бере відгул після корпоративних заходів і т.д. Він завжди в тонусі, і на роботі приділяє час виключно посадовими обов'язками.
5
Незамінний співробітник практично не хворіє. А якщо раптом важкий грип або перелом не дають йому бути присутнім на роботі, він виконує свої обов'язки дистанційно, з дому. Якщо він не стане цього робити, керівництво буде змушене шукати йому заміну, і новий працівник, можливо, буде робити все якісніше і швидше. Що поставить під сумнів незамінність попереднього співробітника.
6
Ідеальний співробітник постійно вдосконалюється не тільки у своїй професії, але і в суміжних областях. Він відвідує у вільний час тематичні виставки, бере участь у тренінгах та семінарах. Він в курсі останніх тенденцій і застосовує їх, щоб оптимізувати виконання посадових обов'язків.