Будівництво цегляного будинку.

Будинок з цегли - класичний варіант, на якому зупиняється більшість забудовників, які бажають мати гарне затишне заміське житло, в якому взимку добре зберігається тепло і прохолодно в спекотний літній день. З яких основних етапів складається споруда цегляного будинку?

Вибір цегли для стін будинку

Для початку будівельних робіт підбирається той вид цегли, з якої за проектом повинен бути побудований будинок. Цегла може бути Гіперпресованний, червоним і силікатною. Гіперпресованний являє собою пресований мелений вапняк. Даний матеріал дуже схожий на натуральний камінь. Червона цегла високо екологічний матеріал для стін житлового будинку. Має достатню стійкість до морозів, підвищеної вологості. Неймовірно міцний будівельний матеріал для споруди основний «коробки» будівлі. Силікатна цегла являє собою кварцовий пісок, змішаний з водою і вапном. Міцний, екологічний, морозостійкий будівельний матеріал. Ціна, якість, область застосування кожного з видів цегли відмінні один від одного. Тому першорядним є вибір виду будівельного матеріалу, з якого буде зведено будинок.

Фундаментні роботи

Перший крок у будівництві цегельного будинку - зведення фундаменту. Сьогодні видів різних фундаментів - безліч. Який з них буде зводитися на ділянці під будівництво будинку - вирішує його архітектурний проект і інженерна конструкція, затверджена фахівцями.
Види сучасних фундаментів - стрічковий, пальовий, плитний, монолітний, стовпчастий, кам'яний, збірний.
В фундаментних роботах повинні брати участь монтажники, які правильно виконають поставлене перед ними завдання. Адже від того, наскільки міцним буде фундамент і наскільки спочатку правильний вибір його виду, залежатиме, як довго простоїть побудований будинок, чи не будуть вимагатися до нього додатково ремонтні роботи найближчим часом.

Зведення стін будинку

Зведення стін цегляного будинку - також завдання для будівельників-фахівців. Кладка стін може бути при цьому різною: ложковой (закривається нижній цегла лише наполовину), ланцюговий (цегла закривається симетрично наступного на чверть), хрестової (асиметрично закривається на чверть). Товщина стін у забудові передбачається архітектурним планом. Вона може бути від 120 мм (тонка) до 640 мм (товста). Вибір товщини стін залежить від того, чи передбачається будинок тільки штукатурити або обробляти його фасад додатковими теплоізоляційними матеріалами. Береться до уваги, чи буде будинок використовуватися господарями тільки в літній період або цілий рік. Одночасно з несучими (зовнішніми) стінами зводяться внутрішні наполегливі перегородки. Необхідні другорядні перегородки будуть зводитися після установки всієї «коробки» будівлі.

розшивки швів

Важливий етап у будівництві керпічного будинку. Що означає - розшивання (оброблення) швів? В даному випадку будівельниками розчину, який знаходиться між укладеними цеглою, надається або опукла форма, або увігнута.

Оздоблювальні роботи

Далі будівельники приступають до оздоблювальних робіт. Зовнішні стіни будинку утеплюються, обкладаються декоративним цеглою або оштукатуриваются. Зводиться каркас даху (також строго за проектом будинку), підбираються покрівельні матеріали для неї.
Перед внутрішніми оздоблювальними роботами в цегляному будинку проводяться інженерні мережі, прокладаються комунікаційні труби.
Внутрішні оздоблювальні роботи, утеплення будинку зсередини проводяться, як завершальний етап у будівництві будинку з цегли. Існує також ряд фасадних робіт, які включаються наступні етапи: проведення водостоків, вимощення біля основи фундаменту, встановлення димоходу та інші.