Як почати качати прес.

Накачаний прес і підтягнутий животик завжди привертають увагу протилежної статі. Для жінок наявність плоского живота - запорука стрункості і краси. Чоловіки прагнуть накачати прес до освіти кубиків, що виглядає особливо сексуально в очах жінок. Якщо ви тільки починаєте качати прес , не лінуйтеся і дотримуйте систематичність занять. Тренуватися краще не менше 3-4 разів на тиждень. Почніть виконувати кожне вправи по 10-15 разів, поступово доведіть до 30-40 повторів.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, руки за головою, лікті в сторони, ноги зігнуті в колінах. З видихом відірвіть верхню частину тіла від підлоги і повністю сядьте. На вдиху поверніться у вихідне положення. Спрощений варіант: невеликий відрив верхньої частини тіла від статі, при цьому спину намагайтеся тримати прямо, і підніматися за рахунок скорочення м'язів прес а, м'язи шиї повинні бути в активному, але не напруженому стані.
2
Ляжте на підлогу, руки за головою, ноги зігнуті в колінах. З видихом підніміть верхню частину тіла від підлоги, скрутити в талії і торкніться лівим ліктем правого коліна. На вдиху поверніться у вихідне положення. З наступним видихом повторіть скрутку вліво: правим ліктем торкніться лівого коліна. Спрощений варіант: верхня частина тіла на декілька сантиметрів відривається від підлоги, а коліно само прагне до ліктя, тобто ступня піднімається над підлогою.
3
Ляжте на підлогу, долоні помістіть під сідниці, прямі ноги підніміть вгору під кутом 90 градусів. З видихом відірвіть нижню частину тіла від підлоги на 3-5 сантиметри, на вдиху поверніться у вихідне положення.
4
Ляжте на підлогу, руки вздовж тіла, прямі ноги підніміть вгору. На вдиху опустіть ноги, але не торкайтеся ними статі, з видихом поверніться у вихідне положення. Спрощений варіант: вихідне положення те ж, але ноги зігнуті в колінах, опускаючи ноги ви їх повністю випрямляєте, не торкаючись підлоги.