Як розвинути фантазію.

Фантазія - творче, або художню уяву, властиве кожній людині. Хоча ступінь виявлення фантазії часто залежить від вроджених здібностей, не варто забувати, що уяву можна розвинути за допомогою спеціальних вправ.
Інструкція
1
Читайте більше. Аналізуйте поведінку героїв, поставте себе на їх місце, подумайте, як би повелися. За таким же принципом розбирайте фільми, спектаклі та інші твори.
2
Спостерігайте і слухайте. Дуже багато незвичайного відбувається і в реальному житті. Помічайте все: дивне поєднання форм і кольорів, невідповідність звуків, загальна картина (зорове і слухове сприйняття одночасно). Розвивайте і нюх.
3
Зробіть декілька гуртків різних кольорів дивлячись на кожен, скажіть, скільки важить колір, який нотою звучить, чим пахне, яке слово означає.
4
Складайте і малюйте небилиці. Нехай героями ваших імпровізованих казок і картин стануть рожеві кішки, шестиногие слони, десятикілограмові павуки. Надавайте реальним об'єктам нереальні характеристики. Необов'язково розповідати і показувати вашу творчість оточуючим, але заради жарту можете.
5
Міняйте руки. Якщо ви правша, почніть писати лівою рукою, або навпаки. Логіка другого півкулі додасть подіям і вчинкам нового забарвлення, ви по-новому побачите звичний світ.