Як понизити кислотність. понизити кислотність шлунка.

Підвищена кислотність може свідчити про наявність гастриту або бути причиною вживання в їжу гострих, солоних і маринованих продуктів. Якщо печія виникає регулярно, потрібно обов'язково відвідати гастроентеролога. Якщо підвищена кислотність виникає рідко і після прийняття препаратів проходить, це не становить загрози здоров'ю. Знизити кислотність можна кількома способами.
Інструкція
1
З'їжте сиру моркву або 1 чайну ложку гречаної крупи. Потім випийте води і трохи полежте. Активні рухи спровокують надходження кислоти в стравохід, і з'явиться печіння. Зазвичай кислота починає знижуватися через 30-60 хвилин.
2
Якщо печія періодично вас турбує, то щоб уникнути її, приймайте щоранку 1 ч. Ложку меду запиваючи холодною водою. Це не тільки позбавить від підвищеної кислотності, але і нормалізується робота шлунка і кишечника.
3
При сильних приступах підвищеної кислотності, коли спостерігається печіння в шлунку і викид кислоти через стравохід - прийміть антациди. Підійде Ренні, Маалокс, Ранитидин або Омепразол.
4
Якщо немає під рукою лікарських препаратів, то розведіть харчову соду взяту на кінчику чайної ложки в 50 гр. води і випийте.
5
Заварюйте листя м'яти в пропорції 2 ч. Ложки листя на літр окропу. Приймайте протягом дня протягом місяця.
6
Можете заварювати листя подорожника. З вечора покладіть 2-3 ст. ложки трави в термос і залийте 500 гр. води. Приймайте чотири рази на день до їди по 100 гр. настою.
7
Якщо вам нічого не допомагає, зверніться до лікаря. Після діагностики захворювання вам призначать курс лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XLlJA9kNxxs