Як роздрукувати з сайту. Як рапечатать сторінки з сайту на копір.

Коли користувач мережі інтернет шукає якусь інформацію для того, щоб потім її роздрукувати, він стикається з деякими труднощами, а саме правильної роздруківкою потрібного матеріалу. Як правило, на друк виводиться вся інформація, що знаходиться на сторінці. Іноді потрібно надрукувати лише кілька пропозицій, але браузер охоче відправляє всю сторінку на друк.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word, будь-який інтернет-браузер.
Інструкція
1
З усіх способів друку інтернет-сторінки, можна виділити найпростіший. При створенні сайта для людей, веб-програміст створює кнопку «Версія для друку». Ця версія виключає можливість появи банерів та іншої реклами. Але останнім часом таких сайтів стає дуже мало.
2
Наступним способом буде друк виділеного тексту. Виділіть потрібний вам текст і натисніть меню «Файл» - виберіть пункт «Друк» - виберіть «Виділений фрагмент». Здавалося б, зараз браузер віддасть команду принтеру про друк тільки невеликого фрагмента, але цього, частіше за все, не трапляється. Тому, знову ж шукаємо інший, більш підходящий варіант.
3
Якщо на вашому комп'ютері інстальована програма Word, можна скопіювати необхідний текст і вставити його в текстовий файл. Для того щоб скопіювати виділений фрагмент статті, натисніть сполучення клавіш Ctrl + C або Ctrl + Ins. Для вставки тексту, натисніть сполучення клавіш Ctrl + V або Shift + Ins.