Як зробити гнізда для курей. Як зробити будиночок для курок на зиму.

Якщо у курей немає гнізд, вони починають класти яйця в затишних куточках, з яких дістати їх не завжди виходить. Особливо важливо робити гнізда, якщо планується виведення потомства. В середньому на п'ять курей має бути одне гніздо, але якщо яйця висиджують квочки, то використовувати одне гніздо не вийде. Курка рідко залишає свою кладку і якщо помічає, що до гнізда наближається інша птиця, може початися бійка.
Інструкція
1
Візьміть не гладкий тес або фанеру. Можете використовувати горбиль, так як краса гнізда не важлива для курей . Картон не підійде, так як курей и його роздзьобують.
2
Наріжте матеріал на відрізки. Для курей яєчних порід гнізда повинні мати довжину 30 см, ширину 25 см і висоту 30 см. Якщо у вас курей и м'ясо-яєчних породи, то розмір гнізда повинен бути трохи більше, довжина такого гнізда повинна складати 40 см, ширина 30 см і висота 35 см.
3
Збийте відрізки бруса в квадратні коробочки. Огляньте гнізда, щоб ніде не стирчали цвяхи, вони можуть пошкодити птицю. К гнізда м можна зробити невеликі пріступочке висотою 10 см, так курей ам буде легше в них потрапляти.
4
Покладіть в гнізда соломи і розставте їх в затінені місця, де курей нічого не буде відволікати. Не забувайте регулярно оглядати гнізда, курей и несуться раз на добу.
Зверніть увагу
Будиночки для курей. Як побудувати курник. Нормальний світловий день для курей-несучок - 14 - 16 годин. Освітлення має бути рівномірним з розрахунку 4 - 5 ват на квадратний метр площі підлоги. Деякі птахівники-любителі майструють автоматичні пристрої, що включають і вимикають світло в курниках за заданою програмою.
Корисна порада
Можна побудувати пташиний будиночок, який не тільки не буде псувати вигляд ділянки, а навіть прикрасить його. Звичайний невеликий сарайчик можна зовні яскраво пофарбувати, розписати веселими візерунками і дивовижними птахами, на даху приробити фанерного півника на паличці. Уявляєте, скільки радості і задоволення доставить прикраса і благоустрій будиночка для курей вашим дітлахам.