Як зробити ремонт на кухні своїми руками. ремонт в маленькій кухні.

Ремонт в домі завжди займає багато часу і сил, тому велика кількість людей намагаються наймати спеціальні бригади, які за короткий термін втілять всі побажання в ремонті тієї або іншої кімнати. Але все ж, є й ті люди, які вважають, що краще вкласти свої старання в зміна дизайну, особливо якщо мова йде про кухні. Це те приміщення, яке кожна господиня намагається облаштувати по-своєму і до всього докласти свою руку.
Вам знадобиться
  • Для ремонту в даній кімнаті не обійтися без різного виду будівельних матеріалів, але природно все залежить від того, що саме Ви збираєтеся зробити за цей ремонт: просто оновити інтер'єр і обстановку або кардинально поміняти дизайн, останнє звичайно займе більше часу та праці.
Інструкція
1
Ремонт кухні своїми руками Щоб зробити подібний ремонт в кухні потрібно дотримуватися такого плану.Шаг 1. Починати необхідно з обробки стін і стелі. Якщо у Вас рівна поверхня, то потрібно буде, лише вибрати кольору для фарбування або шпалери. У разі, якщо на стелі або стінах є нерівності, то їх можна вирівняти, використовуючи арбітражну сітку й шпаклівку.
2
Крок 2. Далі слід зайнятися підлогою в кімнаті, важливо пам'ятати, що він повинен бути стійкий до вологи і одночасно теплий, тому можна використовувати як утеплену плитку, так і водостійкий ламінат, лінолеум і т.д.
3
Крок 3. Коли приміщення, здавалося б, готова справа залишається за оформленням. Краще всього використовувати в інтер'єрі кухонний гарнітур, який зручно б поєднував всі робочі зони і мав місце для зберігання важливих кухонного приладдя. Щоб кухня поєднувала в собі і їдальню, краще обідній стіл розташувати в іншій частині кімнати.
Зверніть увагу
Ремонт на кухні своїми руками має і свої ризики, адже не у всіх є можливість швидко навчитися робити обробку в приміщенні, тому краще спробувати на іншій поверхні або аркуші фанери, щоб була практика в даному виді роботи. Ризики стосуються і укладання плитки на підлозі, якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, то краще почніть з самостійного монтажу лінолеуму, для першого разу цього буде достатньо. І не забувайте, що як би у вас ремонт не вийшов це ви створювали своїми руками і ніжно радіти будь-якому досягненню.
Корисна порада
Перед тим як використовувати шпаклівку, якщо буде необхідність, важливо уважно ознайомитися з її характеристиками, адже є різні види, які використовують на початку роботи, а інші по її закінченню.