Як почистити діамант.

Завораживающий блиск діамантів з часом починає згасати, і вони стають схожими на звичайні НЕ дорогоцінні камені. Відновити первісний вигляд дорогоцінного каменю можна в ювелірній майстерні або в домашніх умовах. Діамант стійкий до впливу багатьох хімічних речовин, тому зашкодити його дуже складно. Чистити діамант потрібно раз на місяць, так як камінь покривається шкірним жиром і починає тьмяніти.
Інструкція
1
Налийте в неглибоку ємність теплої води і додайте рідкого мила. Опустіть камінь у воду на кілька хвилин і почистіть його зубною щіткою. Цей спосіб хороший для видалення жовтизни з діаманта.
2
Налийте в кухоль холодної води і додайте трохи нашатирного спирту. Опустіть виріб і потримайте 30 хвилин. Потім зубною щіткою прочистите камінь і знову опустіть в розчин на кілька хвилин. Після чого промокніть серветкою, обполіскувати в чистій воді не потрібно.
3
Розведіть горілку в воді в пропорції 1 до 1. Залиште виріб в спиртовому розчині на ніч, а зранку прочистите його щіткою і обполосніть чистою водою. Можна просто змочувати серветку в горілці і протирати діамант, після такої процедури він набуває сліпучий блиск.
4
Використовуйте для чищення діамантів спеціальний засіб. Яке продається в ювелірних магазинах. Опускайте в нього виріб на кілька хвилин, потім протріть сухою серветкою.
5
Для того щоб уникнути потускнения блиску протирайте камінь м'якою серветкою щодня. Так ви видалите наліт, який утворився в перебігу дня. Можна використовувати вологі серветки для монітора комп'ютера, вони відмінно розчиняють бруд і при цьому не псують камінь.