Як зробити картини зі шкіри. картини зі шкіри зробити своїми руками.

Рукоділля відкриває перед майстринями величезні творчі перспективи - в різноманітних техніках рукоділля ви можете використовувати найрізноманітніші матеріали, кількість і якість яких обмежується лише вашою фантазією. Наприклад, великою популярністю у людей користуються оригінальні картини з шкіри - цей матеріал, як не дивно, відмінно підходить для створення витончених квітів і прикрас для стінних панно. Про те, як створити нескладну картину з квітами з шкіри, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Підготуйте рамку для майбутньої картини , а також матеріали для неї - шматочки шкіри та замші різного кольору, товщини і фактури.
2
Почніть з шкіри білого кольору. Розріжте її на смуги різної ширини і наріжте їх бахромою, залишаючи нерозрізаним край в 4-5 мм. Після цього виберіть замшеві і шкіряні шматочки відповідного кольору, з яких ви зробите квітка.
3
Намалюйте на папері трафарет для пелюсток квітки, виріжте його і накладіть на шкіру з виворітного боку. Обведіть трафарет, а потім виріжте по контуру вийшла фігуру на шкірі або замші. Виріжте стільки заготовок, скільки квіток ви плануєте помістити на свою картину.
4
Потім візьміть шматочки шкіри іншого кольору і виріжте з неї листя круглої або довгастої форми.Белие смужки шкіри з нарізаною бахромою скрутіть в щільну спіраль, змастивши нижню Неразрезанную смугу клеєм. Розправте бахрому - у вас вийшли серединки квіток.
5
Запаліть свічку і потримайте над вогнем вирізані листочки і квіткові пелюстки, щоб вони злегка загнулися і стали опуклими. На оброблені над вогнем квіткові заготовки приклейте білі серединки.
6
Після цього підберіть красивий дизайнерський матеріал для фону вашої картини , який ви помістіть в раму. Це може бути оригінальна тканина, папір ручної роботи або будь-які інші матеріали для оформлення флористичних панно.
7
Покладіть фон на рівну поверхню і починайте формувати на ньому композицію картини . Після того, як всі квіти, стебла і листочки будуть викладені в потрібних місцях, починайте приклеювати їх суперклеєм. Додайте додатковий декор у вигляді тасьми, гудзиків або намистин. Ваша картина з шкіри готова.