Як оновити дрова.

При установці нового пристрою щоразу потрібна установка його драйвера. Це пов'язано з тим, що система хоч і «бачить» нове обладнання, але використовувати його правильним чином не може. Драйвер виконує функцію узгодження роботи пристрою з системою. З часом драйвер застаріває, що може викликати нестабільність в роботі пристрою, за яке він відповідає. Тому необхідно його оновити.
Вам знадобиться
  • 1) Драйвер пристрою
  • 2) Програма SlimDrivers
Інструкція
1
В першу чергу потрібно знайти сам драйвер, версія якого вище встановленого на комп'ютері. Зробити це досить легко, так як на сайтах виробників завжди є потрібні драйвера. Також можна ввести в пошуковій системі відповідний запит і перейти на будь-який з запропонованих сайтів.
2
Сам по собі скачаний драйвер призначений не для оновлення, а установки. Тому натискати файл «install.exe» безглуздо. Для поновлення драйвера перейдіть на робочий стіл. Після цього натисніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер». У меню, виберіть вкладку «Властивості». Далі відкрийте вкладку «Обладнання», «Диспетчер пристроїв». Відкриється нове вікно, в якому вказаний весь список ваших пристроїв, наявних на комп'ютері.
3
Виберете цікавить вас пристрій. Правою кнопкою миші клікніть по ньому. У меню, виберіть пункт «Оновити драйвер». Відкриється майстер оновлення. У вікні, виберіть пункт «Ні, не цього разу». Після цього відзначте пункт «Установка з вказаного місця». У вікні, виберіть папку з драйверами.
4
Набагато простіше провести оновлення драйверів через програму SlimDrivers. Запустіть цю утиліту. У вікні, натисніть кнопку «StartScan». Програма буде автоматично сканувати ваше обладнання і можливість оновлення драйверів. В результаті програма видасть список пристроїв, які потребують оновлення драйверів. Натискайте «Download Update» навпроти пристрою. Відбудеться закачка драйвера і його установка.