Як зробити спідницю-пачку. Як зшити спідницю пачку.

За допомогою спідниці-пачки можна зробити будь-яку дівчинку балериною, а якщо вона не захоче танцювати, то як мінімум принцесою. Такі спідниці дуже ошатні, легкі, повітряні. Їх можна використовувати в новорічних костюмах або святкових сукнях.
Вам знадобиться
  • Тюль
  • Джерсі (тонкий трикотаж)
  • Атласна стрічка
  • Нитки
  • Ножиці
  • Швейна машинка .
Інструкція
1
Перед тим, як шити спідницю пачку, потрібно виміряти талію. Це робиться швейним вимірювальними сантиметром. Не затягуйте його сильно при вимірі. Після цього запишіть одержавши цифру. Рівно стільки ж потрібно буде відміряти в довжину тканини джерсі для майбутнього пояса.
2
Потім визначитеся, якої довжини повинні бути спідниця-пачка. Від довжини спідниці залежить, наскільки вона буде пишна. Після того, як довжина спідниці визначена, приступаємо до розкроювання спідниці.
3
Потрібно відрізати 6 шматків тюлю, ширина яких повинна дорівнювати довжині пачки, а довжина - в два рази більше пояса. Після цього за таким же принципом відрізаються ще 2 шматки, але з більш щільного тюлю. Не лякайтеся, якщо тюль НЕ БУДЕ розрізатися рівно, цей недолік сховається при зборі спідниці.
4
Тепер потрібно вирізати оборку. Для оборки шматки легкого тюлю будуть в 5 разів більше довжини пояса, а ширина - 2,5 см. Після цього за допомогою намітки вручну потрібно зібрати оборку і 2 шматки легкого тюлю до довжини пояса.
5
Наступним кроком потрібно зшити частини спідниці і оборки. Для цього потрібно підготувати швейну машинку і пришивати рівним стібком оборку, відступивши від нижнього краю легкого тюлю 2,5 см.
6
Далі потрібно присборить інші шматочки і акуратно прошивати. Якщо у вас невеликий досвід шиття, то найкраще спочатку намітати збірку. Довжина всіх шматків повинна дорівнювати довжині пояса з джерсі. Шари з шматочків пришиваються до поясу пошарово, відступаючи від нижнього краю пояса 5 - 7 мм. Якщо у вас є блискучий тюль, його можна пришити в самому кінці.
7
Завершальним кроком потрібно загорнути верхню частину пояса вниз так, щоб джерсі закрила всі всі верстви тюлю і всередину можна було протягнути атласну ленту.Осталось прострочити пояс, протягнути стрічку в пояс і спідниця готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1DFjjLvxiWM
Корисна порада
При використанні тюлю різних кольорів спідниця буде особливо яскравою.