Як зробити шафу.

Не турбуйтеся, якщо у вас не вистачає коштів на покупку нового шафи . Його можна зробити своїми руками. Вам необхідно лише ознайомитися з інструкцією його виготовлення. Таким чином, доклавши трохи зусиль, ви зможете оновити інтер'єр свого житла, пристойно, заощадивши.
Вам знадобиться
  • ДСП, дриль, свердла, праска, ніж, викрутка, тканина
Інструкція
1
Почніть з проектування. Перед тим, як розрахувати розміри майбутнього шафи , визначте його місце розташування. Розрахуйте ширину, висоту шафи , відстань між полиць і їх кількість. Вирішіть, якого кольору буде шафа.
2
Складіть креслення шафи . На даному етапі, за відсутності особистого досвіду, можна скористатися спеціальними програмними продуктами. Наприклад, програмою Базис - мебляр.
3
Далі орієнтуючись на креслення, розпиляєте деталі. Оскільки розпиляти деталі правильно рідко кому вдається, краще довірити сей процес професіоналам. Справа в тому, що верстат, яким здійснюється розпилювання, коштує великих грошей, а заради одного шафи , купувати його - немає сенсу.
4
Придбайте фурнітуру. Вибір фурнітури залежить від вашого вибору системи відкривання дверей. Так, двері можуть відкриватися вгору, в сторони, вниз або за системою купе. Фурнітура включає в себе комформати, напрямні для ящиків, тримачі для полиць, ручки.
5
Керуючись кресленнями, просвердлите симетричні отвори під комформати. Зберіть каркас шафи на комформати за допомогою викрутки.
6
Зміцніть двері навісами або прикрутите напрямні. Там, де плануєте монтувати полки і ящики, нанесіть розмітку. Для полиць - розмітка під полкодержатели. Для ящиків - під напрямні. Точно по розмітці просвердлите отвори. Встановіть напрямні і полкодержатели.
7
Надайте виробу привабливий вигляд. Для цього візьміть кромку, прикладіть її по швах до ДСП і за допомогою праски приклейте. Щоб кромка не прилипли до праски, між ними покладіть тканину. Зайві краю обережно обріжте. На комформати встановіть заглушки.