Як зробити ключку. Як зробити хокейну ключку ВДОМА умовах.

В хокей грає безліч дітей і дорослих по всьому світу, і всі знають, що неможливо грати в хокей без ключки - будь то хокей з шайбою, або хокей з м'ячем. Для того, щоб виготовити власну ключку для хокею з м'ячем, вам буде достатньо початкових навичок обробки дерева. У цій статті ви дізнаєтеся, з яких етапів складається створення простої дерев'яної хокейної ключки.
Інструкція
1
Вам буде потрібно дерев'яний брус з дуба або ясена, шириною в 60 мм і товщиною в 30 мм. Довжина бруса повинна складати близько 1000-1200 мм.
2
Відміряйте від кінця бруса 50 см і помістіть цей фрагмент дерева в гарячу воду - кінець потрібно ретельно розпарити, щоб брус добре гнувся. Вийміть дерево з води і розпиляєте кінець бруса уздовж на 30-40 см.
3
Після цього помістіть кінець в заздалегідь приготовлений шаблон і зігніть брус, не чекаючи, поки він охолоне після розпарювання. Зігніть заготовку на потрібний кут і зафіксуйте клинами і струбцинами в зігнутому положенні.
4
Дочекайтеся висихання деревини. Сушіть заготовку для ключки в теплому і сухому місці без перепадів температури і вологості протягом доби. Після доби зніміть заготовку з кріплень і шаблону і починайте обробляти її, надаючи ключці закінчений вигляд.
5
Розпиляний кінець дужки просвердлите дрилем і заклепаних м'якої дротом з міді з металевими шайбами. Обидві сторони загнутої дужки обстругати рубанком, поки вона не досягне товщини півтора міліметрів.
6
Після формування дужки починайте формувати ручку - обстругуються її рубанком, роблячи ручку круглого або гранованого перерізу, за бажанням. Зайве дерево у верхній частині ручки можна відпиляти.
7
Закончите виготовлення ключки фінальної шліфуванням і поліруванням - використовуйте наждачний папір і дрібну шкурку. Покрийте поверхню ключки захисним лаком. Зачекайте, поки лак висохне, і потім зробіть обмотку дужки щільним ремінцем з вузлами. Рукоять ключки для зручності обмотайте гумовою стрічкою по спіралі.