Як привітати директора з днем ??народження.

Директор є найважливішою людиною в організації. Тому привітати директора з днем народження потрібно обов'язково. Головне - правильно підійти до привітання начальника, врахувати його характер і специфіку спілкування з підлеглими, інакше можна зіпсувати свято.
Вам знадобиться
  • Кульки
  • Оформлені віршовані поздравления
  • Конфеты
  • Шампанское
  • Бизнес-подарки
Інструкція
1
Директора можна привітати як особисто, так і заочно. Якщо ви за родом занять не часто контактуєте з директором, можна обмежитися подарунком на його столі. Для цього потрібно прийти в день народження директора раніше, покласти невеликий подарунок і листівку від відділу або від вас особисто. Досить поширеним подарунком є коробка дорогих шоколадних цукерок з начинкою з алкоголю. Якщо ж ви знаєте переваги свого начальника в культурний відпочинок, то можна подарувати квитки в театр. Якщо у директора є особливе хобі, то можна подарувати подарунковий сертифікат в магазин, що торгує приладдям для його захоплення.
2
Якщо ж стиль спілкування директора і співробітників достатньо демократичний, можна зібратися у нього в кабінеті разом з співробітниками і привітати його віршами власного твору. В привітанні можна використовувати веселі неформальні фрази, розряджає офіційну обстановку.
3
У разі авторитарного управління в вашій організації директора потрібно поздоровляти в регламентований годинами прийому час офіційним привітанням, і обов'язково потрібно враховувати вік і сформовані традиції підприємства. Зазвичай такі керівника воліють отримувати офіційні бізнес-подарунки. Тому від відділу можна подарувати дорогу ручку, прес-пап'є або шкіряний щоденник. Перед покупкою подарунка зверніть увагу на інтер'єр кабінету.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся дарувати квіти директору, краще уточнити наявність у нього нелюбимих квітів.