Як приготувати сироп. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

cироп - необхідний інгредієнт для приготування кондитерських виробів. Від його густоти (щільності) залежить, для яких цілей він буде застосовуватися. Розрізняють шість проб щільності цукрового сиропу , які можна зробити послідовно в одному процесі варіння.
Інструкція
1
Поставити на вогонь каструлю з водою і цукром в пропорції один до одного. З'явилася, піну видаляють. Зручно, коли піна утворюється тільки з одного боку, тому каструлю трохи зрушують на плиті для нерівномірного нагрівання. Коли буде зібрана вся піна, то продовжують приготування сиропу до отримання потрібної консистенції.
2
Для першої проби (клейкою краплі) сироп не доводять до кипіння, тільки повністю розчиняють цукор до отримання прозорого стану маси. Вміст води в такому сиропі становить 50%.
3
Другу пробу (тонку нитку) роблять, коли сироп покипит деякий час. Остуджують краплю і затискають її між вказівним і великим пальцями. Якщо пальці розсунути, то сироп потягнеться тонкою ниткою. Вміст води становить 25%.
4
Якщо продовжувати варіння сиропу , то він буде ставати все більш щільним, і можна зробити третю пробу. Крапля між пальцями буде схожа на товсту нитку, це говорить про те, що вміст води становить вже 15%.
5
Сироп на повільному вогні варять далі, постійно помішуючи, щоб він не пригоріла. Четверту пробу (м'який кулька) і наступні роблять по-іншому. Беруть трохи сиропу ложкою і остуджують у холодній воді. Якщо вдасться скачати м'який кульку, то можна бути впевненим, що води залишилося тільки 10%.
6
При п'ятої пробі виходить твердий кулька, це говорить, що щільність сиропу стала ще більше, а вміст води зменшилася і становить 5%.
7
Якщо сироп варити далі, то вода майже випарується, її залишиться лише 2%, після шостої проби остиглий сироп буде перетворюватися в карамель. Головне, доварити його так, щоб він був крихким і не прилипав.
Найвідомішим і часто призначається препаратом муколітичного дії сьогодні є ацетилцистеїн, що вперше з'явився на прилавках аптек під назвою АЦЦ . Цей препарат може призначатися пацієнтам різного віку, в тому числі і дітям.
Інструкція
1
Ніколи не слід давати цей лікарський засіб без призначення лікаря, який може реально зіставити користь і шкода для організму дитини.
2
Ніколи не слід давати цей препарат дітям молодше 2 років - входять до складу препарату допоміжні речовини не зовсім корисні для дитячого організму в період новонародженості і ранньому віці.
3
При призначенні препарату АЦЦ в будь-якій лікарській формі слід пам'ятати, що для нормального відкашлювання мокроти дитина повинна випивати протягом дня достатня кількість рідини (у вигляді води для пиття, теплого чаю, перших страв) .
4
АЦЦ дітям може призначатися у вигляді гранульованого порошку, один пакетик якого розрахований на один прийом (є пакетики з вмістом діючої речовини по 100 і 200 мг в одному пакеті). В цьому випадку слід висипати вміст одного пакетика (залежно від рекомендації лікаря) в чашку і додати туди ж теплу, але не киплячу воду і перемішати. Після перевірки температури розчину АЦЦ під наглядом дорослих дитина повинна за один раз випити весь приготовлений розчин.
5
Також існує можливість призначати АЦЦ для дітей у вигляді сиропу, для приготування якого використовується спеціальний гранульований порошок. Цей сироп готується при додаванні рідини у флакон з гранулами - слід додати питну воду до мітки на стінці флакона і ретельно перемішати. Готовий сироп може зберігатися в холодильнику не більше 12 днів. Сироп АЦЦ містить в одній мірній ложці (додається до упаковки для приготування сиропу) така ж кількість діючої речовини, що і один пакетик, що містить 100 мг активного препарату. Режим дозування сиропу призначається також лікарем-педіатром.
6
Препарат тривалої дії АЦЦ -лонг, що випускається у вигляді розчинних таблеток для приготування розчину, не слід давати дітям молодше 14 років.
Зверніть увагу
Часто при захворюваннях верхніх дихальних шляхів для полегшення відходження мокроти призначаються препарати муколітичного дії, «що розчиняють» мокроту. Насправді ці ліки руйнують зв'язки між молекулами речовин, які в містяться в мокротинні, тому вона стає рідшою і легше виділяється при кашлі.