Як приготувати сир малюкові. приготування сиру з хлористим кальцієм.

Сир є одним з основних продуктів для прикорму немовлят. Вміст у ньому великої кількості кальцію і білка сприяють росту клітин, а фосфор, калій, натрій, фолієва кислота і вітаміни допомагають зростаючому організму нормально розвиватися. Для безпеки здоров'я малюка краще відмовитися від магазинного сиру і робити цей продукт самому безпосередньо перед годуванням.
Вам знадобиться
    • кефір
Інструкція
1
Щоб удома приготувати сир для дитини, беруть спеціальний дитячий кефір. Сир з нього виходить смачний, ніжний за структурою і дуже корисний.
2
Робиться «водяна лазня». Це дві каструлі різного розміру, з налитої між ними водою. Головне, щоб між денцями був вільний простір. Налити воду у велику каструлю і поставити на вогонь. Коли вода закипить, в маленьку посуд залити свіжий дитячий кефір.
3
Підтримується слабкий вогонь, і через пару хвилин кефір почне згортатися. Як тільки з країв з'явиться сироватка, потрібно згусток відсувати ложкою від країв до центру, щоб вся маса добре прогрілася.
4
Приблизно через 10 хвилин температура кефіру буде близько 60 градусів. Можна проконтролювати це термометром. Сильніше нагрівати суміш не треба, бо тоді вийде жорсткий сир, і в ньому не залишиться корисних бактерій.
5
Обидві каструлі, не виймаючи одне з інший, зняти з вогню і залишити масу відстоюватися на півгодини. Потім замінити гарячу воду в нижній каструлі на холодну і знову дати постояти з півгодини.
6
За цей час сирна маса охолоне і загусне, що дозволить її процідити через ситечко. Після того, як стече вся сироватка, дитячий сирок в домашніх умовах готовий.
На полицях магазинів представлений величезний вибір сиру різних виробників, різного ступеня жирності, для всіх віків, починаючи з найменших. Можна піти й купити сир в магазині, а можна, витративши мінімум зусиль і часу, приготувати смачний сир для своїх малюків самим. Так ви будете впевнені, що продукт зберіг всі свої корисні властивості і вітаміни.
Вам знадобиться
    • 2 каструлі
    • 2 баночки домашнього йогурту
Інструкція
1
Візьміть 2 каструлі, діаметр однієї повинен бути трохи менше ніж діаметр інший, щоб каструля меншого діаметра не досягала до дна великий. У маленьку налийте йогурт, а у велику налийте води і доведіть до кипіння.
2
Коли вода закипить, помістіть каструлю з йогуртом всередину, але з вогню не прибирайте. Такий процес називається паровою лазнею.
3
Через кілька хвилин, сироватку, яка вже відділилася від молочної суміші, не перемішуючи, обережно зберіть в середину каструлі. Молочна суміш повинна знаходитися на паровій бані приблизно хвилин 10.
4
Вимкніть вогонь і залишіть масу на 30-40 хвилин, не виймаючи з каструлі.
5
Дістаньте каструлю, вилийте окріп з великої каструлі і налийте в неї холодну воду. Потім знову поставте каструлю на холодну баню і почекайте 20 хвилин для того, щоб маса охолола.
6
Перелийте молочну масу в ситечко, щоб сироватка стекла з сиру , через 10 хвилин продукт готовий до вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=krnF4WeeS0A
Зверніть увагу
В процесі приготування, уважно стежте за тим, щоб дитина перебувала на безпечній відстані від гарячої каструлі і вогню, інакше він може обпектися. Завжди використовуйте тільки свіжі продукти, якщо той чи інший продукт змусив вас засумніватися, не замислюючись, викидайте, здоров'я дорожче!
Корисна порада
Якщо ви готуєте для малюка, то не забудьте обов'язково обдати ситечко окропом. В домашній сир можна додати трохи ягід або фруктів, приправивши все цукром або фруктозою (сахарозою).