Як відключити миша від ноутбука.

Проблема, з якою стикаються багато власників ноутбуків - вбудований тачпад, який заважає набирати текст при випадковому торканні. Відключення такої вбудованої миші - справа дуже проста, тому труднощів з тачпадом при роботі в тексті виникати більше не повинно.
Вам знадобиться
  • Ноутбук з тачпадом
Інструкція
1
Для вирішення даної проблеми існує кілька різних способів. Якщо один не принесе результатів, переходите до наступного. Для початку спробуйте натиснути клавіші Fn + F9.
2
Пройдіть по шляху Пуск - Панель управління - Миша . Зайдіть на вкладку «Обладнання» і виберіть там «тачпад». Потім клацніть кнопку «Відключити».
3
Зайдіть на сайт, де можна скачати драйвера для вашої моделі ноутбука. Там введіть модель, операційну систему, яка у вас встановлена і виберіть пристрій, для якого потрібно знайти драйвер - тачпад. Скачайте і встановіть драйвер на свій ноутбук. Після перезавантаження ноутбука драйвера вступлять в силу і з'являться додаткові можливості для вашого тачпада, в тому числі і його відключення.
4
Зайдіть в Біос. Під час перезавантаження комп'ютера натисніть клавішу F2 або Del. Блакитний екран - екран біоса. У «Керівництві користувача», яке додається до вашого ноутбука на паперовому носії, знайдіть спосіб відключення тачпада. Виконуйте дії.
5
Якщо нічого не допомогло, розкрийте ноутбук і витягніть шлейф тачпада з материнської плати.