Як видалити мережеве підключення. чому не видаляється адаптер хамачи.

Якщо у вашому списку мережевих підключень є ті, які давно не використовуються і попросту вже не потрібні, їх можна видалити, щоб не плутатися. Це не займе багато часу і не зажадає яких-небудь особливих знань.
Інструкція
1
Насамперед натисніть кнопку «Пуск», після цього «Панель управління». Знайдіть ярличок «Мережеві підключення» і запустіть його. Якщо у вас включений режим відображення за категоріями, то ярличок перебуватиме в розділі «Мережа та підключення до Інтернету». Знайдіть у списку підключень то, яку потрібно видалити.
2
При видаленні мережевих підключень існує декілька обмежень. Якщо непотрібне вам мережеве підключення входить до складу мережевого моста, то перед видаленням видаліть сам мережевий міст (який можете потім перестворити, якщо він вам потрібний). Не варто видаляти самостійно віртуальні підключення, створені мережевими програмами (наприклад, адаптери віртуальної приватної мережі, створювані OpenVPN або Hamachi) - вони видаляються засобами цих програм. Не має сенсу так само видаляти підключення мережевих карт і адаптерів IEEE-1394 (Fire-Wire) - вони все одно будуть створені операційною системою заново після перезавантаження сторінки. Частина з описаних підключень просто не можуть бути видалені - пункт меню «видалити» для них недоступний.
3
Далі просто клацніть по підключенню правою клавішею миші та виберіть «видалити»
Зверніть увагу
Будьте уважні при видаленні підключень - хоч воно і не загрожує ніякими системними неполадками, але ви можете позбутися налаштувань, які доведеться робити заново, якщо ви помилитеся і видаліть використовуване вами підключення.
Завдання перейменування обраної мережі в операційних системах Windows 7 і Windows Vista може бути виконана за допомогою «Центру управління мережами і загальним доступом», що надають користувачеві функції настройки всіх параметрів і управління мережевими з'єднаннями комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows Vista або Windows 7 і введіть значення « мережа » в поле рядка пошуку для виконання операції перейменування обраної мережі. (Альтернативним способом відкриття головного вікна «Центру управління мережами і загальним доступом може служити виконання кліка правої кнопки миші на іконці« Мережа »робочого столу комп'ютера і вказівку пункту« Властивості »випадаючого контекстного меню. Також можливий запуск необхідного елемента через ярлик мережі в області сповіщень.)
2
Викличте нове діалогове вікно «Налаштування властивостей мережі» подвійним кліком миші на значок вибраної мережі і введіть бажане значення нового імені мережі в поле «Мережеве ім'я».
3
Натисніть кнопку «Змінити» для вибору необхідного зображення, що символізує підлягає зміні параметрів мережа (при необхідності), і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції перейменування обраного VPN-підключення.
5
Розкрийте посилання Network and Internet і виберіть пункт Change Adapter Settings.
6
Викличте контекстне меню підлягає процедурі зміни імені сполуки кліком правої кнопки миші і вкажіть команду Rename.
7
Введіть бажане ім'я обраного VPN-з'єднання в текстове поле діалогового вікна та натисніть кнопку OK для застосування необхідних змін.
Зверніть увагу
Використовуйте можливості, надані «Центром управління мережами і загальним доступом» і інструментом «Майстер налаштування мережевих з'єднань», що є одним з компонентів центру, для налаштування додаткових параметрів відображення всіх мережевих з'єднань комп'ютера.
Корисна порада
Проведення деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.