Як зв'язати пуловер.

Пуловер - незамінна частина гардеробу, особливо восени. Він зберігає тепло і підкреслює фігуру. Пуловер відмінно підходить чоловікам і жінкам. Він гарний у поєднанні з будь-яким одягом - брюками, спідницею, легінсами. Пуловер можна одягнути не лише в офіс, на побачення або в кіно, але і на святковий захід. Модний пуловер можна пов'язати своїми руками.
Вам знадобиться
  • Спиці № 5, 950 грам вовняної пряжі будь-якого кольору.
Інструкція
1
Спінка.Наберіте 98 петель і в'яжіть англійської гумкою. На висоті 40 см від краю полотна закрийте для пройми по 4 петлі з кожного боку. Для горловини висоті 57 см закрийте центральні 30 петель. Далі з кожного боку від закритих, спочатку по 6 петель, потім по 5 і 4 петлі. На висоті 62 см від початку полотна закрийте по 11 петель для плеча.
2
Перед.Наберіте 98 петель і в'яжіть англійської гумкою. Для V-образного вирізу горловини на висоті 38 см розділіть в'язання. Зробіть зменшення в кожному 2-му ряду 14 разів по 1 петлі і 10 разів по 2 петлі. Для пройми на висоті 40 см закрийте з двох сторін полотна по 4 петлі. На висоті 62 см від початку полотна закрийте по 11 петель для кожного плеча.
3
Рукава.Наберіте 52 петлі в'яжіть англійська гумкою. В кожному 4-му ряду з двох сторін полотна додайте 20 разів по 1 петлі. Вийшло 92 петлі. На висоті 47 см від краю закрийте всі петлі.Аналогічно зв'яжіть другий.
4
Збірка ізделія.Виполніте плечові шви. По краю горловини підійміть петлі спочатку з лівого боку, потім з правого, і зв'яжіть для бейки гумкою 6 рядів. Зшийте краю бейкі.Вшейте рукава в пройми і виконайте залишилися шви.
Корисна порада
Виріб можна виготовити як однотонним, так з смужками різного кольору і різної ширини.