Як приймати смекту для дітей. чи давати смекту при блювоті у дитини.

Смекта - препарат природного походження. Володіє адсорбуючі властивості. Застосовується при діареї, коліті, гастриті і інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (у комплексній терапії). Застосовувати можна як дорослим, так і маленьким дітям. Препарат випускається у формі розчинних порошків.
Інструкція
1
Дітям до року давайте 1 пакетик препарату (3 гр.) На добу. Ділите потрібну дозу на три прийоми. Розводите в молоці або дитячої суміші, також підійдуть соки. Препарат практично нешкідливий, але лучшепроконсультіроваться з фахівцем.
2
Дітям від року до двох давайте два пакетика (6 гр.) На добу. Якщо дитина ще п'є суміш, то розводите порошок в ній. Якщо ж ні, то змішайте препарат з водою, соком або їжею. Давати бажано в проміжках між прийомами їжі, але якщо дитина відмовляється пити препарат, то змішуйте його з основним харчуванням.
3
Дітям старше двох років давайте по три пакетика (9 гр.) На добу. Змішайте порошок з улюбленим напоєм малюка, але важливо, щоб він був негазованим. Якщо дитина не хоче пити Смекту , то додайте її в їжу. Але якщо ви будете давати препарат між прийомами їжі, то він швидше подіє.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PYZ16tT5rZo
Корисна порада
Смекту вводите в рідину або їжу при безперервному помішуванні, так вдасться уникнути утворення грудок.