Як зробити костюм потвори. Як зробити хвіст русалки.

Створення костюма потвори не вимагає ні спеціальної підготовки, ні дорогих матеріалів. При необхідності костюм потвори можна створити з підручних матеріалів - старого сукні, ниток букле і пари оригінальних аксесуарів.
Вам знадобиться
  • Плаття або блузка зі спідницею зеленого, сірого або коричневого кольору, нитки букле жовтого або коричневого кольору, шматок шкіри або шкірозамінника 0,5м х 0,5м, ободок, паперові квіти, іграшкова жаба
Інструкція
1
Для того щоб зробити костюм потвори, необхідно зшити або переробити готову сукню зеленого, коричневого або сірого кольору. Сукня може бути будь-якого фасону, але при виборі моделі не забувайте про те, що поділ сукні, втім, як і рукава, потрібно порізати в "лапшу". Крім цього нашейте на пояс і воріт сукні довгі стрічки. Матеріал для стрічок можна вибрати контрастного кольору.
2
Наступним етапом виготовлення костюма потвори є пошиття накидки-плаща. Потвора - це болотний дух, тому цілком доречними будуть усі відтінки зеленого, коричневого або кольору хакі. Бажано вибрати напівпрозору тканину - це додасть образу потвори відтінок казковості. З ниток і смужок тканини зробіть "водорості" і нашейте їх на плащ-накидку.
3
З пряжі букле жовтого або коричневого зв'яжіть подследники-личаки. Чим товще нитка, тим природніше виглядатимуть личаки. З шматочків шкіри або шкірозамінника викроїте підошви і пришити їх до Лаптєв. Сплетіть з ниток дві довгі кіски і зафіксуйте їх на задниках "личаків". За допомогою цих кісок постоли закріплюються на ногах.
4
Зачіска потвори відрізняється "творчим безладом". Якщо довжина власного волосся дозволяє, то можна зав'язати кілька хвостиків і сильно начесати їх. Подібну зачіску прекрасно доповнить ободок, декорований невеликої іграшкової жабою і пара квіток з тканини або паперу. Якщо волосся коротке, то є сенс скористатися перукою. Додатковими аксесуарами для костюма потвори можуть стати в'язані "кошлаті" браслети, а також посох.
5
Макіяж потвори слід підбирати, виходячи із загальної колірної гами костюма . Якщо плаття і накидка зеленого кольору, то і в макіяжі повинні переважати зелені і оливкові тони. Доречні будуть блискітки, що імітують крапельки води.
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що на карнавалі прийнято танцювати і веселитися. Костюм потвори не повинен ускладнювати руху.
Корисна порада
З пап'є-маше можна зробити гачкуватий ніс, який прекрасно доповнить образ потвори.