Як розрахувати зарплату за неповний місяць. Розрахунок заробітної плати за неповний місяць.

Якщо співробітник відпрацював неповний робочий місяць і виробив неповністю встановлені в даному місяці робочі години, то заробітна плата, податки із заробітної плати та сума районного коефіцієнта розраховується виходячи з фактично відпрацьованого часу. Щоб провести розрахунок заробітної плати за неповністю відпрацьований робочий місяць, необхідно прорахувати среднечасовую оплату праці за роботу даного співробітника.
Інструкція
1
Заробітна плата співробітникам виплачується виходячи з погодинної ставки, з денної ставки і з місячного окладу. Також грошові кошти можуть виплачуватися виходячи з суми вироблення співробітника.
2
При встановленої оплаті праці за годинниковою ставкою потрібно помножити кількість фактично відпрацьованих годин у даному розрахунковому періоді на годинну тарифну суму. Премія при неповністю відпрацьованому робочому місяці зазвичай не виплачується. Якщо на вашому підприємстві премію виплачують при неповністю відпрацьованому місяці, то суму премії необхідно розділити на кількість годин, які були в розрахунковому періоді і помножити на фактичну кількість відпрацьованих годин.
3
При виплаті заробітної плати за встановленою денною ставкою, помножте кількість фактично відпрацьованих днів на денну тарифну ставку оплати праці. Премія також вважається виходячи з фактично відпрацьованих днів. В цьому випадку суму премії ділять на належну кількість робочих днів і отриману суму множать на фактично відпрацьовані дні. Сума районного коефіцієнта вважається виходячи з нарахованої суми фактичного заробітку. З усієї суми віднімається прибутковий податок 13%.
4
Якщо співробітнику встановлено суму окладу за місяць, то необхідно вирахувати середньоденну суму за один день, виходячи з робочих днів даного місяця. Отриману суму помножити на фактично відпрацьовані дні в даному розрахунковому періоді.
5
При роботі від виробітку виплачується зароблена сума в даному розрахунковому періоді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lkRKdVmywvA