Як зробити листівку для мами своїми руками. Як зробити своїми руками подарунок на день народження.

Спільна творчість батьків і дітей - це завжди захоплюючий, цікавий і корисний процес, який приносить задоволення і дітям, і дорослим. В процесі творчості дитина розвиває фантазію, і дорослий, показуючи йому технології виготовлення тих чи інших предметів, дозволяє дитині реалізувати свій творчий потенціал і придумувати нові способи декору та прикраси зробленого предмета. Приклад цікавого спільної творчості - це створення святкової листівки для мами , в яку дитина вкладає любов і старання.
Інструкція
1
Допоможіть дитині направити фантазію в правильне русло, але нехай він сам придумає, що саме зобразити на листівці.
2
Ви можете разом з дитиною зробити листівку, на якій основним елементом буде аплікація, вирізана з журналу або куплена в магазині. Додатково дитина може намалювати на листівці будь-які зображення - квіти, повітряні кульки, текстові поздоровлення.
3
Запропонуйте дитині заготовки у вигляді квіточок, листочків, прапорців та інших малюнків, які можна приклеїти на листівку.
4
Листівку на 8 березня можна зробити цікавіше, якщо вирізати цифру 8 з красивою паперу і приклеїти в центр листівки. Доповніть її зірочками і блискітками з фольги і блискучою плівки.
5
Також ви можете зробити об'ємний паперовий квітка і приклеїти його серединкою до листівки, залишивши пелюстки вільними. Листівка буде виглядати ще оригінальніше. Точно так же на листівку можна приклеїти заздалегідь намальовану і вирізану з паперу метелика. Окремо виріжте і приклейте на листівку тулуб, а окремо - крила. Прикрасьте крила блискучими сердечками.
6
Для виготовлення квітки наріжте соломкою прямокутник одного кольору, залишивши в нижній частині прямокутника одну вузьку смугу. Потім наріжте соломкою другий прямокутник. Згорніть перший прямокутник в трубочку і склейте, а потім нанесіть клей на другий прямокутник і оберніть перший у другій.
7
У вас вийде пишний квітка, який також можна приклеїти до листівки. Розправте смужки і відігніть їх в сторони. Приклейте листя, стебло, і напишіть поздоровлення.
Зверніть увагу
Листівка для мами своїми руками. Найприємніший і улюблений подарунок для будь-якої мами - творчість її дитини. Вітальну листівку для мами можна зробити безліччю способів. Розглянемо кілька варіантів листівки з паперу для мами від самого простого до складнішого. Аплікація на листівці для мами. Даний спосіб виготовлення вітальної листівки з легкістю зможе освоїти навіть дитина в садку.
Корисна порада
Останній штрих - красива напис на листівці, наприклад, «З днем народження», «Коханій матусі» і т.д. Можна виконати її за допомогою маркера, або роздрукувати напис на принтері на кольоровому папері, а потім вирізати букви і приклеїти їх до листівки. На малюнках знизу ти бачиш варіанти листівок, які можна зробити для мами своїми руками. Листівка робиться з листа картону, зігнутого навпіл. Потім на лицьову сторону листівки наноситься яскраве барвисте зображення і привітання.
Об'ємні листівки виглядають дуже красиво. Такий подарунок від дитини оцінить мама. Можна створити об'ємну листівку в техніці pop-up і подарувати коханому. Ідей для мальовничій картинки - безліч. Краще почати з простого варіанту.

Листівка для мами на 8 березня або день народження

Як приємно дитині своїми руками зробити подарунок мамі.
Допомогти створити маленький шедевр дитині для мами можуть інші дорослі: старший брат, сестра, тато.
Перш за все, потрібно приготувати все необхідне: - кольоровий картон; - ножиці; - кольоровий папір; - клей.Сначала малюють шаблон квітки тюльпана. Тепер його можна прикласти до паперу будь-якого кольору і вирізати 5 однакових деталей. Кожну складають навпіл, потім расправляют.Половінку однієї деталі промажьте з вивороту клеєм до згину і приклейте до неї половину другої деталі. Таким же чином склеюються всі 5 частин об'ємного тюльпана. Сама листівка може бути виконана у формі букета. Для цього з картону вирізається прямокутник, складається навпіл. Тепер від нижньої його частини наверх навскоси відрізається зайве і виходить трикутна листівка. Зверху ножицями потрібно зробити край хвилеподібною форми.Об'емний квітка приклеюється рівно посередині, від нього йде стебло, розташований точно на згині.
По шаблону можна намалювати пелюстки троянди і приклеїти цей кольорів в центр листівки.
Коли на день народження мамі подарують листівку, вона дуже зрадіє. Адже її робила рука улюбленої дитини, до того ж, об'ємні листівки виглядають дуже ефектно. Народження такого паперового шедевра співпаде з днем народження мами.

Дорослі варіанти

Але не тільки їй буде приємно отримати об'ємну листівку, створену руками близької людини. Такий оригінальний подарунок можна зробити на день народження своїми руками в подарунок другу, коханій человеку.Об'емние pop-up листівки створювати теж нескладно. Треба взяти прямокутний аркуш білого паперу і намалювати на ньому 2 скошених кута, один навпроти один одного. Вийде шестикутник. Тепер треба взяти канцелярський ніж і порізати цю фігуру на паралельні смуги, шириною 0,5 см.Важно відступити від країв, щоб порізана таким чином фігура трималася на основному аркуші. Тепер обережно згинають зовнішні контури даної фігури і складають її навпіл. Зовнішні непрорезавшійся частини (периметр і 2 кута) промащують клеем.Возьміте прямокутний аркуш цупкого паперу, напишіть на одній з його внутрішніх сторін привітання, приклейте в середину вийшла прорізну фігуру. Іменинник буде в восторге.Такім чином можна оформляти листівки і для будь-якого іншого радісної події. Можна вручати їх в такому вигляді або намалювати красивий поштовий штемпель, вказати оригінальний адресу і написати теплі слова привітання.