Як зробити листівку для тата. листівку для тата своїми руками.

Кожна дитина підходить дуже відповідально до свят, які святкують його батьки - особливо до їх дням народження. Найчастіше діти готують для батьків листівки, зроблені власними руками, і такі подарунки є пам'ятними та цінними для мами і папи . У цій статті ми розповімо, як зробити незвичайну і красиву листівку для папи на свято своїми руками, створення якої доступно будь-якій дитині.
Інструкція
1
Кожного батька здивує і обрадує об'ємна листівка з зображенням неба, птахів і літаків. Для створення листівки використовуйте яскраву кольорову папір і ножиці для вирізання фігурок та аплікацій.
2
Для початку прикрасьте лицьову сторону обкладинки листівки. Виріжте перші слова привітання з паперу або напишіть їх красивим почерком фломастером. Прикрасьте обкладинку хмарами і фігурами літачків, зробіть яскраву рамку.
3
Листівка буде об'ємною - розкриваючись, вона продемонструє хмари і спіральний слід від літака, що летить. З білої, блакитнуватої, коричневою і сріблястою паперу виріжте невеликі шматочки і складіть їх навпіл.
4
Намалюйте на шматочках паперу, складених навпіл, поруч із згином половинки хмар, птахів і літаків різних обрисів і силуетів.
5
Потім виріжте по контуру малюнок, на згині зробіть центральний надріз, і розгорніть листочки - у вас повинні вийти дзеркальні фігурки з прорізом, за допомогою якої фігурки надінуть на смугу кольорового картону. Картон з надітими фігурками наклейте на внутрішню частину листівки.
6
З листа щільного паперу виріжте растягивающуюся об'ємну спіраль. Її центральну точку змастіть клеєм і приклейте до однієї частини листівки зсередини. До другої частини листівки приклейте зовнішню частину спіралі, змащену клеєм.
7
До вузькій стороні спіралі, приклеєною до листівки, підклейте фігурку літака, щоб створити ефект сліду, що виходить з його хвоста. Доопрацювати листівку хмарами, птахами, намалюйте сонце і напишіть поздоровлення.
8
Також листівку можна по тематиці приурочити до хобі або роботі папи - на листівку можна приклеїти аплікацію у вигляді краватки або автомобіля, або зробити листівку про риболовлю чи шахи.