Як зробити перуку. повітряні ток генератор.

Для того щоб зробити перуку своїми руками, вам буде потрібно в'язана шапочка, пряжа або нитки для волосся.
  1. Шапочка-основа. Добре для перуки підійде шапочка, яка пов'язана гачком, точно за розміром голови. Відмінною альтернативою буде сітка з капрону, яка має дрібні осередки.
  2. Волосся. Якщо ви хочете зробити перуку з прямими і пишним волоссям, вам підійдуть акрилові нитки різного відтінку. Для перуки з хвилястими локонами можна взяти просту білизняний кручену мотузку, попередньо пофарбувавши її в необхідний відтінок і розібравши на волокна.

Підготувавши потрібний матеріал, можна приступити до безпосереднього виготовлення перуки.

  1. Виміряти необхідну довжину волосся. Пряжа або нитки розрізаються таким чином, щоб довжина була в два рази більше бажаної довжини перуки. Якщо ви хочете зробити чубок, тоді нитка розрізається на більш короткі відрізки.
  2. Все відрізки складаються навпіл і просмикуються в невеликі дірочки, вільні кінці нитки просмикуються в петлю на згині і затягуються. Також як проводиться бахрома.
  3. Для чубчика по краю шапки і вздовж проділу, нитки прив'язуються до кожної дірочки. Потім їх можна в'язати і в шаховому порядку.
  4. Чим нитки частіше просмикнуті, тим об'ємніше буде виглядати перуку. Тим самим можна легко заховати підставу перуки.
  5. Уздовж проділу слід протягувати дві нитки в кожну дірочку.
  6. Для того щоб більш щільно прив'язати перший ряд волосся, слід продернуть спеціальну гумку і закріпити кінці. Гумку слід вибирати такої довжини, щоб перуку тримався щільно на голові.
  7. Тепер, коли перуку готовий, можна відрізати нитки до бажаної довжини, причесати чубок. Якщо ви створюєте якийсь певний образ, можна зробити зачіску або заплести косу.

За допомогою бахроми, клаптів будь-якого кольору можна створити будь-яку зачіску на вашому перуці. Також для зачіски підійдуть товсті нитки і сінелькі. Після того як ваша зачіска буде готова, щоб надає їй потрібну форму, перуку варто сприснути цукровим розчином. В цьому випадку образ збереже свій первісний вигляд на тривалий час. Косу ви зможете легко виготовити зі смужок матеріалу відповідного оттенка.В принципі для створення перуки підійдуть будь-які штучні волосся, довжина яких не менше двадцяти сантиметрів.