Як побудувати теплицю з полікарбонату ? зробити парник під полікарбонат.

Століття теплиці з полікарбонату довгий. Крім того, теплоізоляція теплиці така ж, що у теплиць з подвійним склінням, що значимо для парника. Так само достоїнствами теплиць з полікарбонату є хороша провідність світла і захист від променів ультрафіолету. Каркасом для такої теплиці служить оцинкований залізний профіль.
Вам знадобиться
  • монолітний бетон, стійки з полікарбонату, саморізи, теплової електричний кабель, система автоматичного поливу, енергозберігаючі лампи
Інструкція
1
Почніть з зведення фундаменту. В якості фундаменту можна використовувати бетонний стрічковий фундамент, монолітний бетон, брус або швелер.
2
Коли будівництво фундаменту закінчено, зводите каркас. За основу візьміть стійки з полікарбонату . Їх необхідно вкопати в землю по центру і з боків. При цьому коньковий брус повинен спиратися на стійки в центрі. Друга балка, яка служить в якості опори для крокв ската даху з південного боку, в центральні стійки на 45 см нижче коника.
3
Закінчення каркаса прикріпіть до фундаменту за допомогою саморізів. Самостійно побудувавши каркас теплиці, можна бути впевненим у тому, що споруда прослужить не один десяток років.
4
Виготовте вхідні двері. Краще, якщо вона буде розташована в торцевому каркасі теплиці. Установка дверей може бути здійснена як в процесі будівництва, так і по його завершенні. Теплиця потребує регулярного провітрюванні, тому над дверима або напроти неї доцільно встановити кватирку.
5
Закладіть в нову теплицю з полікарбонату теплової електричний кабель, призначений для обігріву підлоги. Його мета запобігти замерзанню посадкового матеріалу, що часто відбувається навесні або восени під час нічних заморозків.
6
Повномасштабний підхід до будівництва теплиці увазі наявність водопроводу з системою автоматичного поливу. Крім того, необхідно подумати про освітлення. Відмінним варіантом для теплиці з полікарбонату можуть стати сучасні енергозберігаючі лампи. Така теплиця - гарантія хороша врожаю.