Як розсадити фіалку ? Як доглядати за фіалками.

Фіалка - гарна квітка. У Росії практично в кожному будинку є горщик з цим прекрасним рослиною. Якщо і вас відвідало бажання розводити фіалки, але досвіду поки обмаль, скористайтеся нашими порадами.
Вам знадобиться
  • пластикові стаканчики, земельна суміш, мікро парник
Інструкція
1
Підготуйте земляну суміш. Для цього змішайте в баку один пакет землі для фіалок з пакетиком Буйських добрив (0,5) і вермикулітом (0,5 кг). До речі доведеться мох сфагнум. Гарненько перемішайте і суміш готова.
2
Наповніть сумішшю пластикові стаканчики і висадіть живці фіалок, корінці яких вже проросли. Дно склянок повинно мати отвори для зливу зайвої води. Щоб виготовити отвір слід скористатися розігрітим цвяхом або шилом.
3
Стаканчики з висадженими живцями помістіть в мікро парник. Клімат парника сприятиме швидкому укоріненню та розвитку фіалок. Виготовити мікро парник можна з ємності прямокутної форми з висотою бортиків 15 см. Зверху мікро парник накривають ковпаком з поліетилену.
4
Через два місяці, коли з держака утворюються дітки, відсадите кожну дитинку в окремий стаканчик. Врахуйте, що окремо взята фіалка повинна рости в своєму горщику. Земельну суміш слід використовувати ту, яка використовувалася для укорінення живців.
5
Щоб розсадити фіалки, стаканчик з живцями і дітками помістіть в лоток. Дістаньте з склянки кому землі і відокремте діток. Розсадите їх по стаканчиках і знову помістіть в мікро парник на чотири тижні.
6
Щодня провітрюйте мікро парник. З ростом фіалок, час провітрювання необхідно збільшувати. Як тільки коренева система фіалок зміцніє, і вони почнуть рости, можна виставити їх на постійне місце.
7
Поливайте фіалки, відстояною водою. Намагайтеся лити воду по краях стаканчика, не потрапляючи в середину розетки. Поливати слід по мірі висихання земляного кома, інакше фіалки можуть загнити.