Як підготувати автомобіль до зими.

Літні дні залишилися позаду і ось все кутаються в осінні одягу. Пора заздалегідь задуматися про підготовку автомобіля до зими . Щоб через місяць (під час ажіотажу) не проводити півдня в чергах. Автолюбитель на пару із залізним конем повинні зустріти гідно перші заморозки. Давайте разом розберемося, як підготувати автомобіль до зими .
Вам знадобиться
  • Зимова гума, зимове сезонне масло, новий акумулятор та незамерзаюча рідина.
Інструкція
1
Купіть зимову гуму і знак-наліпку «Шипи». Не слухайте «знавців», які кажуть: що зими пішли теплі, а зимова гума ковзає по мокрій дорозі, або що асфальт в місті чистять, і не варто витрачатися на шипи. Коли стовпчик термометра опуститься нижче +4 градусів, не роздумуйте і летите в шиномонтаж.
2
Розберіться з маслом. Якщо ви намотуєте 10-15 тисяч кілометрів за рік, то вам слід двічі міняти масло разом з фільтром (напередодні літа і напередодні зими).
3
Подумайте про акумулятор. Якщо ви не бажаєте щовечора ставити акумулятор на підзарядку або боїтеся не завестися далеко від дому, то придбайте новий. Згадайте, скільки років ви експлуатували акумулятор? Якщо термін досяг чотирьох років, то не скупіться і вирушайте в магазин.
4
Не забудьте про незамерзаючої рідини. «Незамерзайка», як називають її в народі, призначена для мийки стекол в автомобілі при низькій температурі повітря. Ця рідина складається з розчину спирту з миючими добавками, барвника і віддушки.
5
Заженіть машину на оглядову яму. Обробіть антикорозійним покриттям днище.
6
Не забудьте купити скребок, за допомогою якого будете зчищати з машини сніг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G6ETp0amApM
Зверніть увагу
Як визначити підробку незамерзаючої рідини? Якщо вона має різкий запах - це добре, підробки, як правило, не пахнуть.
Корисна порада
Як розібратися в маркуванні масла? Візьмемо, наприклад, SAE 10W-40. "W" означає зимове застосування масла (W - початкова буква від англійського слова WINTER - зима). Чим більше цифра перед буквою W (у нас це цифра 10), тим більше в'язкість масла при низьких температурах. Через це фактора погіршується холодний пуск двигуна. Масло повільніше розтікається по двигуну, що призводить до його зносу. SAE 40 - це літнє сезонне масло, а SAE 10W - зимове сезонне масло. Якщо в позначенні присутня відразу два класи, як у нас, це говорить про всесезонні.