Як зробити рампу.

Популярне нині хобі - фінгерборд - завойовує все більше прихильників, і з часом власникам фингербордов починає не вистачати звичних пальцевих трюків і катань на звичайному домашньому столі. Перед фінгербордом відкривається набагато більше можливостей при наявності різних пристосувань для вчинення більш складних трюків, і одне з таких пристосувань - рампа. Виготовити рампу для свого фингерборда ви можете власними руками з доступних і недорогих матеріалів.
Інструкція
1
Візьміть аркуш ДВП або фанери, декілька меблевих куточків, саморізи, шупуроверт або дриль, який-небудь предмет циліндричної форми, мотузку і невеликі бруски дерева.
2
Визначте, якого розміру має бути рампа, і випиляєте лобзиком або ножівкою лист ДВП або фанери потрібної ширини і довжини.
3
Помістіть лист в ємність з окропом і потримайте там деякий час, після чого акуратно загніть розмочений у воді аркуш навколо циліндричного предмета відповідного діаметру (наприклад, навколо каструлі або банки).
4
Після того, як лист буде загнутий навколо предмета, зафіксуйте згин мотузкою. Переконайтеся, що мотузка тримає форму згину, і залиште лист сушитися на 1-2 дня, витягнувши круглий предмет і поставивши вийшла пов'язану рампу краями вниз і згином вгору. На згин покладіть щось важке (наприклад, цегла).
5
Виготовте з дерев'яних брусків опори майбутньої рампи. Визначте, якою буде висота і довжина готової рампи, і випиляєте чотири бруска підходящих для рампи розмірів.
6
Окремо випиляєте два бруски для кріплення майданчиків в'їзду в рампу , довжина яких повинна складати 10-11 см, а ширина повинна дорівнювати ширині рампи. Також випиляєте з листа ДВП або фанери дві невеликих майданчики з такою ж шириною, як біля рампи, і довжиною близько 11 см.
7
Дочекайтеся повного висихання вигнутого полотна, а потім за допомогою меблевих куточків прибийте до рампи чотири підготовлених опори, закручуючи шурупи зверху. Майданчики в'їзду прикрутите до кріпильних брусків і прибийте до верхніх кінців рампи із зовнішнього боку.
8
За допомогою шліфувальної шкурки обточити і сгладьте нерівності, зашкурьте грані рампи і доведіть її до готового стану. Полотно рампи можете пофарбувати будь сподобалася фарбою.
Популярність екстремальних видів спорту зростає з кожним роком. Під впливом західних тенденцій наші люди захоплюються подібними змаганнями навіть на любительському рівні. Прикладом є фінгерборд. Коли ваша майстерність вичерпало себе на звичайному домашньому столі, можете відкрити для себе набагато більше можливостей для скоєння складних трюків на рампі. Виготовити рампу для фингерборда вам під силу власними руками з простих матеріалів.
Вам знадобиться
  • лист ДВП або фанери, меблеві куточки, упаковка саморізів, шупуроверт або дриль, предмет у формі циліндра, мотузка і невеликі бруски дерева.
Інструкція
1
Розрахуйте розміри майбутньої рампи. Візьміть ножівку, з її допомогою випиляєте приготований вами лист по потрібної ширини і довжини.
2
Опустіть лист в ємність з водою близько ста градусів. Витримайте його деякий час, поки він не стане пластичним. Тепер обережно загніть розмочений в окропі лист навколо предмета циліндричної форми. Залежно від ваших розмірів, можете використовувати велику каструлю або банку.
3
Після того як ви згорнули лист, зафіксуйте його мотузкою в цьому положенні. Переконайтеся, що мотузка міцно притримує форму згину. Тепер залиште фанеру сушитися на пару днів без банки або каструлі. Краще становище для пов'язаної рампи буде краями вниз, згином до верху. На згин укладіть що-небудь важке типу цегли.
4
Переходьте до виготовлення з дерев'яних брусків опори проектованої рампи. Приміряйте, яка буде висота і довжина рампи. Візьміть ножівку і випиляєте чотири бруски відповідних розмірів.
5
Тепер випиляєте два бруски, які служитимуть для кріплення майданчиків на в'їзді в рампу . Довжину брусків залишайте 10-11 см, а ширину робіть рівній ширині рампи. Відпиляєте від аркуша вашого матеріалу дві невеликих майданчики такий же точно ширини, як рампа, а в довжину близько 10 см.
6
Зачекайте, поки повністю висохне зігнуте полотно. Після цього за допомогою меблевих куточків прикріпіть до рампи чотири вирізані опори. Закручуйте шурупи зверху. Переходьте до майданчиків в'їзду - прикрутите їх до несучих брусків. Тепер прибийте до верхніх краях рампи із зовнішнього боку.
7
Можете призвести шліфування. Візьміть шліфувальну шкурку, щоб обточити і згладити нерівності, акуратно зашкурити грані рампи. Таким способом доведіть її до повної готовності. Полотно рампи пофарбуйте будь-який колір на ваш вибір.