Як зробити миша.

Мистецтво орігамі дає вам масу можливостей проявити свою фантазію - з простого аркуша паперу ви можете скласти квітку, листівку, коробочку, конверт, тварин, комах, автомобіль, літак, птицю, і навіть предмети побуту людини. Сфера застосування мистецтва складання з паперу майже безмежна, і ви можете придумувати все більше і більше нових паперових моделей, а також творчо переосмислювати старі, удосконалюючи майстерність на визнаних і відомих паперових фігурках. Серед популярних постатей орігамі - паперова миша , скласти яку можна швидко і без особливих зусиль.
Інструкція
1
Візьміть квадрат сірого паперу з білим оборотом. Перегніть квадрат спочатку по одній, потім по другій діагоналі. Потім зігніть квадрат навпіл двічі. На квадраті утворилися чотири перехрещені в центрі лінії. Зігніть лист в базову форму подвійного квадрата, згорнувши його одночасно по всіх намічених лініях.
2
Розташуйте подвійний квадрат так, щоб його розкривається частина знаходилася знизу, а закритий кут - зверху. Зігніть верхній кут до центральної лінії квадрата, а потім розігніть його.
3
За намічених лініях акуратно вогне верхній кут всередину, відкривши фігуру, а потім повернувши їй початкове положення і форму.
4
У вийшла фігури загніть вгору по центральній лінії передній нижній кут. Так само загніть вгору по центральній лінії задній кут.
5
У загнутих вгору трикутників намітьте кілька ліній-биссектрис всіх кутів, поєднавши краю лежать поруч сторін.
6
Зігніть верхні трикутники по створеним лініях так, щоб у загнутої частини вниз дивився маленький трикутник. Перегніть трикутник за трьома бісектрисах кожного кута, а потім зробіть те ж саме ззаду.
7
Знайдіть центр верхньої межі фігури і проведіть лінію згину від цієї точки паралельно правій похилій стороні. Зігніть фігуру по цій лінії спереду, а потім ззаду.
8
Два нижніх трикутника вигніть назовні під прямим кутом. У правому вигнутому назовні трикутнику зробіть складку від себе по центральній лінії, що виходить з нижньої вершини і перпендикулярній верхній межі трикутника.
9
Потім зігніть трикутник на себе під невеликим кутом від прямого згину, щоб вийшла складка-блискавка як спереду, так і ззаду фігури.
10
В лівому трикутнику вигніть папір спереду і ззаду, а потім вигніть вперед гострий кут трикутника, щоб сформувати мордочку миші. Праву частину фігури заправте всередину, а також загніть всередину виступаючий трикутник. Нижній край фігури підігніть, щоб сформувати лапи.
11
Частини майбутньої мордочки спереду і ззаду зігніть на себе так, щоб лінія згину збіглася з кутом. Загніть трикутники, які виступають за лапи. Вигніть назовні хвіст, підігнувши його до більш тонкого.
12
Загніть вперед трикутники вух і розкрийте їх на зразок кишень. Загніть всередину частина морди, а потім загніть назад трикутники на кінчиках вух спереду і ззаду, домігшись обсягу. Сидяча миша готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zt6vGsAzoUw