Як зробити трамплін.

Якщо ви любите кататися на роликових ковзанах, напевно з часом вам буде не вистачати гострих відчуттів - адже крім звичайного катання існують різноманітні трюки, які можна виконувати на роликових ковзанах, досягаючи в мистецтві катання вершин майстерності. Найпростіше пристосування для трюків, яке можуть використовувати ролери - це трамплін , який роллер може зробити самостійно, використовуючи нескладні інструменти і підручні матеріали. У цій статті ми розповімо вам, як виготовити плоский дерев'яний трамплін з використанням ножівки по дереву, електролобзика, дрилі і викрутки.
Інструкція
1
Почніть з виготовлення трамплін а не занадто великий крутизни. Для початку накресліть ескіз у вигляді прямокутного трикутника, нижній катет якого дорівнює 145 см, а бічний 60 см. Гіпотенуза буде безпосередній довжиною трамплін а. Візьміть аркуш березової фанери товщиною 24 мм, а також 10 метрів дощок товщиною в 4 см.
2
На фанері накресліть контур трикутника трамплін а і накладіть по контуру дошки. Відпиляєте від них кути так, щоб вони поєдналися в трикутник. Ножівкою випиляєте дошки потрібної форми для поздовжніх сторін трикутника, а потім коротші.
3
Скріпіть бічні каркаси трамплін а за допомогою свердла і саморізів або шурупів. Не робіть більше чотирьох отворів свердлом в місці кріплення каркаса. Також не варто використовувати для кріплення звичайні цвяхи і молоток.
4
Виготовивши два трикутника боковин, виріжте чотири поперечних дошки, які ви закріпіть між трикутниками. Вони забезпечать міцність конструкції і дозволять ще краще закріпити площадку трамплін а поверх каркаса. Кріпите поперечні дошки під прямим кутом до похилої лінії ската саморізами.
5
Тепер візьміть аркуш фанери потрібної довжини і ширини, що відповідає вашому каркасу і його розмірам, додавши по 1 см з кожного боку. Шурупами і свердлом прикріпіть лист до каркаса, роблячи проміжки між шурупами по 10-12 см.
6
Щоб трамплін став міцніше, в його широкої частини, під підйомом, зміцните поперечну дошку. Щоб заїжджати на трамплін було зручніше і безпечніше, на нижньому скосі, що стосується землі, зміцните вузьку металеву смугу 30 см шириною і 3 мм завтовшки.
7
Зміцніть сталеву смугу гвинтами так, щоб її передній край злегка виступав за край фанерного листа. Це дозволить без струсів заїжджати на трамплін з будь-якої поверхні. Просочіть трамплін захисними просоченнями і пофарбуйте.
Зимовий трамплін відкриває перед вами масу можливостей для екстремального спорту - лижі або сноуборд. За допомогою трамплін а ви можете розширити свої перспективи і навчитися виконувати різні трюки, недоступні на простий пологої трасі. Звичайний трамплін складається з розгону, під'їзду, самого трамплін а, транзиту, приземлення і викочування. Побудувати його при бажанні ви можете самостійно, і в цій статті ми опишемо технологію побудови трамплін а.
Інструкція
1
Трамплін, або кікер - це конструкція, що нагадує форму тригранної призми. Під'їзд до цієї конструкції повинен бути пологим і рівним, що дозволяє при бажанні знизити швидкість від розгону, перш ніж ви заїдете на поверхню трамплін а. Зона приземлення після основної площини трамплін а повинна йти під ухил, під кутом 25-35 градусів, для пом'якшення стрибка.
2
Дуже важливо правильно вибрати місце для споруди трамплін а. Визначте, які будуть розміри транзиту - тієї ділянки трамплін а, через який ви будете перелітати після розгону. Ці розміри багато в чому залежать від розмірів самого трамплін а, від швидкості вашого в'їзду на трамплін , а також від якості снігу та типу рельєфу.
3
Для будівництва вам буде потрібно розбірна лавинна лопата з металевим совком. За допомогою лопати нарізайте несмерзшійся сніг на блоки і укладайте зі снігових блоків основу для трамплін а. Постійно ущільнюйте конструкцію, уклавши два-три шари снігу в якості основи. У трамплін а має бути три стінки - задня і дві бічних. Надавайте йому відповідну форму.
4
Ширина трамплін а повинна збільшуватися і перевищувати ширину площини в'їзду, а довжина розгінної площині, включаючи довжину площині відриву від трамплін а, повинна перевищувати довжину вашого сноуборда в півтора раза.
5
Там, де трамплін закінчується, і його поверхня стосується землі, ущільните виїзд за допомогою снігу, для плавного переходу поверхонь один в одного. Ретельно ущільните побудований трамплін і вирівняйте його площину і вершину. Видаліть зайвий сніг, надайте трамплін у рівну форму.
6
Обов'язково обкатайте трамплін - після першого катання ви помітите, що сніг починає просідати. Зміцніть поверхню трамплін а, додайте снігу та ущільніть його ще раз, а потім обкатайте повторно. Перевірте, наскільки форма трамплін а вам підходить, або змінюйте його форму за власними уподобаннями.