Як зробити пташку.

Природні матеріали - це величезний простір для фантазії та розвитку творчої думки. Різноманітність їх фактур, кольорів і розмірів дозволяє створити з природних матеріалів найрізноманітніші вироби, використовуючи їх в фітодизайні, оформленні приміщень, створення оригінальних колажів і скульптур. У цій статті ми розповімо вам, як з матеріалів, які можна знайти в будь-якому лісі чи парку зробити оригінальну і просту пташку. Для її створення вам буде потрібно тільки власна фантазія, соснова шишка, капелюшки жолудя і береста.

Інструкція
1

Візьміть шматочок м'якої берести. Його ширина і висота повинна відповідати розміру очей пташки - так як в якості очей ви використовуєте капелюшки жолудів, приклавши дві капелюшки один до одного зворотними сторонами і перевірте, яка буде ширина і висота майбутньої голови нашої птиці.

2

Смужку берести світлої стороною всередину оберніть навколо капелюшки жолудя, а потім зробіть ще пів-обороту. Капелюшки-очі повинні "дивитися" з отворів циліндра своїми верхівками і не випадивать.

3

скрутивши циліндр з берести потрібної товщини, заклейте його з внутрішньої сторони і закріпіть.

4

Відріжте зайву бересту, залишивши невеликий стирчить хвостик, і притисніть ненадовго склеєні шари, а потім почекайте, щоб клей висох. Залишившись Непріклеенние хвіст берести відігніть і надріжте в декількох місцях, зробивши бахрому, що нагадує вії. Ця бахрома буде у верхній передній частині голови пташки.

5

Зіниці для очей пташки ви можете зробити з дрібних світлих шишечок або горошин світлого перцю, приклеївши їх до очей - капелюшкам жолудів. Окремо виріжте з берести гострий дзьоб і приклейте до голови.

6

Роль тулуба пташки грає розкрита соснова шишка. Приклейте шишку підставою до якої-небудь міцної підставці - наприклад, до шматочка дерева, каменю або твердої соснової кори.

7

Окремо з тонких шарів берести виріжте крила і хвіст пташки, вставте їх зі зворотного боку під стирчать лусочки шишки і вклейте за допомогою супер-клею. Пташка з шишки і бересту готова!