Як зробити літак.

Напевно багато з радістю згадують іграшки, які робили в дитинстві з підручних матеріалів, які, здавалося б, зовсім не підходять для ігор. Серед таких іграшок - літачки , зроблені з сигаретних пачок. Якщо у вас є порожня упаковка від сигарет - не поспішайте її викидати: пачці можна подарувати нове життя, зробивши з неї оригінальний літак, який стане відмінною іграшкою і розвагою. У цій статті ми розповімо, як швидко перетворити в літак пачку з-під сигарет.
Інструкція
1
Візьміть сигаретну упаковку, дістаньте з неї фольгу, а потім акуратно роз'єднаєте всі клапани картонної упаковки, розклейте і розгорніть її. Розгортку коробки розріжте на кілька частин - відокремте передню і задню стінки, підстава, а також бічні частини і клапани.
2
Передню частину пачки зігніть так, щоб її кути утворили крила. Побудова крил має бути таким же, як у звичайного паперового голуба.
3
Задню сторону пачки злегка зігніть так, щоб вона придбала форму напівциліндра, а потім надріжте з кожного боку її по краях зверху і знизу, і отримані чотири смужки відігніть назовні.
4
Зведіть краю верхніх відігнутих частин так, щоб нижня частина картону повністю склалася в округлий циліндр.
5
Проробіть в центрі крил вузький отвір і вставте в нього верхню частину циліндра, а потім розгорніть вийшла вставку, щоб вийшли шасі.
6
Візьміть верхню частину пачки (кришку і її клапани), згорніть її в циліндр. Внутрішню картонку з пачки покладіть перед собою, її бічні сторони згорніть у вузькі циліндри, а в середній частині проробіть вузький проріз до середини.
7
З внутрішньої частини пачки вийшли турбіни. Надіньте їх на шасі. Верхня частина пачки - це майбутній хвіст літака. Вставте її в хвостову частину основного циліндра-фюзеляжу.
8
З аркуша фольги, яку ви попередньо дістали з пачки, скрутіть вузький конус і вставте його в носову частину фюзеляжу кінчиком назовні. Ваш літак з сигаретної пачки готовий!