Як намалювати вікно. намальований вид з вікна.

В кожній точці нашої планети люди живуть по різному. Це стосується одягу, побутових звичок, моди, культурних уподобань, в тому числі і вигляду з вікна. Відправимося сьогодні на південь США, а повертаючись, захопимо з собою на пам'ять малюнок, на якому буде зображено квітучий сад видніється з вікна.
Вам знадобиться
  • Лист пастельній паперу, олівці: 5В, вугільний олівець; пастельні крейди і олівці, растушевка, аерозольний фіксатор.
Інструкція
1
Робимо начерк. Намалюйте контур вікна вугільним олівцем. Хрестовина вікна допоможе вам розділити композицію на окремі фрагменти і служитиме своєрідною координатної сіткою. Верхні і нижні лінії вікна йдуть під невеликим кутом, що вказує на перспективу. Накидайте основні предмети - чагарники, рослини, мощену кам'яну доріжку в саду. На цій стадії не слід малювати окремі квіти, зараз ми робимо лише грубий начерк пейзажу.
2
Створюємо базовий тон. Зафарбуйте оливково - зеленої пастеллю основні ділянки листя в лівій частині пейзажу - кущі, огорожа над ними і розташовану нижче квіткову клумбу з юкою. Злегка розтушуйте штрихи. Додайте темно - синьою пастеллю лежачу під кущем тінь. Зафарбуйте фіолетовим кольором ділянку саду, що видніється в одному з прорізів віконної рами.
3
Малюємо бордюр і доріжку. Коричневої пастеллю зафарбуйте бордюр в нижньому правому кутку картини. Тим же кольором заштрихуйте і кам'яну доріжку з лева, крізь штрихи повинна проступати поверхню паперу. Злегка розтушуйте нанесену пастель.
4
Малюємо небо і віконну раму. Закріпіть зображення з допомогою аерозольного фіксатора. Заштрихуйте білої пастеллю небо у верхній частині картини. Тієї ж білої пастеллю позначте горизонтальні і вертикальні стулки віконної рами. Блідо - помаранчевої пастеллю намітьте шматочок цегляної стіни, велика частина якої прихована плющем. Позначте верхню частину віконної рами світло - сірої пастеллю.
5
Зосередимося на деталях. Візьміть олівець 5В і заштрихуйте їм стулки віконної рами, які знаходяться в тіні. Зробіть блакитним пастельним олівцем кілька дрібних ліній, огинаючи верхівку пишного куща. Зробіть декілька довгих штрихів тим же олівцем, виділяючи листя раскинувшегося зліва юки. Білій пастеллю підкресліть внутрішні кути віконної рами. Після цього візьміть вугільний олівець і пройдіться їм по темній стороні віконної рами, щоб посилити контраст.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mMAdMV5YsAE
Зверніть увагу
Вікно служить природною рамою для цього садового пейзажу.
Корисна порада
При закінченні роботи зафіксуйте роботу аерозольним фіксатором.