Як правильно харчуються, щоб схуднути.

Скільки поколінь жінок мучило себе строгими дієтами, кефірний разгрузками і навіть голодуванням, на жаль, досягали результату ненадовго. Набрані кілограми поверталися. Тепер же в мистецтві схуднення спостерігається новий тренд - щоб бути стрункою, потрібно їсти, але є правильно!
Інструкція
1
Харчуйтеся невеликими порціями. При регулярному вживанні великої кількості їжі стінки шлунка розтягуються, і сигнал про насичення подається в мозок, коли шлунок наповнений. Виходить замкнуте коло - чим більше їси, тим більші порції потрібні для втамування мнимого почуття голоду. Тому оптимальним обсягом для разового споживання їжі є приблизно 200-250 грамів, це допоможе привести шлунок в порядок, схуднути і зберегти форму.
2
Харчуйтеся частіше. Сучасні дієтологи наполягають на тому, що оптимальним є триразове харчування з двома проміжними перекушуваннями. Споживання маленьких порцій через невеликі проміжки часу допоможе уникнути безконтрольного обжерливості.
3
Дотримуйтесь баланс в їжі. Правильне харчування має бути повноцінним, не можна зусиллям волі виключити з нього, наприклад, вуглеводи без шкоди для здоров'я. Також в раціоні повинні бути присутніми білки і жири. Іноді, втім, можна дозволити собі великий шматок торта, головне, щоб такий «обід» не ввійшов у звичку. І, звичайно, здорове харчування немислимо без клітковини, тому овочі і фрукти необхідно їсти цілий рік, нехай це будуть навіть звичайні морква, капуста та яблука.
4
Пийте багато рідини. Пам'ятайте, що соки, молоко і кефір - це скоріше їжа. А ось чай або компоти та негазована мінеральна вода найкраще підходять для заповнення рідини в організмі. При цьому не варто запивати рідиною їжу, адже вона розбавляє шлунковий сік, і продукти гірше перетравлюються. Краще відкласти чаювання на півгодини. Іноді рекомендують випивати склянку води перед їжею, щоб насичення приходило швидше, але така процедура також знижує здатність шлунка перетравлювати їжу.
5
Дотримуйтесь певний режим. Підрахуйте за допомогою спеціального калькулятора, яка кількість кілокалорій в день необхідно саме вам при вашому способі життя і дотримуйтеся цього рівня. У цьому можуть допомогти різні додатки для смартфонів. Навіть якщо ви з'їли тістечко або торт, це зовсім не трагедія, не потрібно голодувати після цього три дні. Досить обмежитися на вечерю чимось легким, наприклад брокколі або овочевим салатом.