Як зробити ведмедика.

М'який, забавний і пухнастий ведмедик стане другом і товаришем по іграх вашому малюкові. Існує багато способів зробити ведмедика , але не так уже й важливо, наскільки професійно буде виконана іграшка, головне, що іграшка збереже тепло ваших рук і порадує свого власника.
Вам знадобиться
  • - папір для викрійки
  • - тканина
  • - швейні приналежності
  • - синтепон або поролон
Інструкція
1
Зробіть викрійку. На аркуші паперу (підійде калька, обгортковий або цигарковий папір, міліметрівка) намалюйте основні деталі іграшки - по дві деталі голови і тулуба, чотири верхніх лапки, чотири ступні, один ніс, одна мордочка, дві губи і чотири вуха. Форму деталей вибирайте довільно - уявіть, яким ви хочете бачити майбутнього ведмедика. Не забувайте залишати запаси для швів.
2
Розкроїте тканину. Щоб зробити ведмедика вибирайте м'які, приємні на дотик матеріали - плюш, штучне хутро, махру або тканину з начосом. Розкладіть деталі викрійки на виворітного стороні тканини і закріпіть їх за допомогою шпильок. Акуратно розріжте матеріал по контуру, враховуючи особливості тканини.
3
Сшейте іграшку. Всі деталі потрібно з'єднати між собою і зшити попарно з виворітного боку. Залишайте місця для заповнення частин іграшки. Почніть з голови, потім з'єднайте тулуб, потім лапки і стопи.
4
Підготуйте наповнювач - можна використовувати м'який (синтепон, поролон, вата) або гранульований (кульки з поліестеру з силіконовим покриттям) матеріал. Набейте деталі наповнювачем. Голову пришити до тулуба, попередньо стягнувши обидві деталі за допомогою нитки в місці з'єднання. Лапки можна пришити звичайним способом або за допомогою шарніра з мотузки. Складену в кілька разів щільну нитку пропустіть через тулуб і з'єднайте з лапками, підтягуючи якнайсильніше. Вушка залиште порожніми і пришити до верхньої частини голови непомітним швом.
5
Оформіть мордочку. Трикутну деталь мордочки стягніть з одного краю ниткою, набийте наповнювачем і пришити до голови. Для носа можна взяти велику намистину або шматок тканини, обтягнутий і набитий ватою. Зшийте деталі губ і закріпіть їх на мордочці. Очі можна вишити або приклеїти - чорний кружок всередині великого білого кола. Пришийте шматочок хутра замість хвостика, зав'яжіть на шиї шарфик - ваш ведмедик готовий.