Як зробити слайди.

Для публічного виступу, презентації різних товарів і проектів все частіше використовують слайд-шоу. Голослівне виступ, не підкріплене жодними слайдами, зараз не користується популярністю. З чим це пов'язано? Більшість людей за типом сприйняття інформації є візуалами, їм краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Інструкція
1
Використовуйте тільки професійні фотографії в своїй презентації або не полінуйтеся обробити в фотошопі потрібні вам знімки. Якщо вони поганої якості, то в презентацію їх включати не варто. Вибирайте яскраві і чіткі фотографії, щоб викликати у глядача позитивні емоції.
2
Виберете музичний супровід. Вибирайте музику, виходячи з теми вашої презентації та аудиторії, що зібралася. Якщо тема святкова, то підійдуть і частівки, а якщо це ділова презентація - використовуйте повільну спокійну музику.
3
Вивчіть аудиторію, перед якою збираєтеся виступати. Презентація повинна бути не дуже великою, хвилин на 10-15. Головне, щоб не втратити увагу руїну.
4
Слідкуйте, щоб стиль слайдів був однаковим. Якщо ви будете часто його міняти, то вийде строкато і некрасиво. Презентація повинна бути витримана в одному стилі. Винятком є перший і останній слайди , на них можна використовувати будь-який, зазвичай вже закріплений за компанією титульний слайд і шрифт, відсутня в самій презентації.
5
Використовуйте тільки ключові поняття в своїй презентації, відбивайте тільки ключові моменти. Не перевантажуйте слайд-шоу інформацією, воно має бути коротким, але вичерпним.
6
Уявіть презентацію на критику колегам, перш ніж виступати перед великою аудиторією. Прислухайтеся до їхніх побажань і внесіть зміни в презентацію, якщо буде потрібно.
7
Виберіть надійну компанію, яка займається складанням презентацій, якщо не можете змонтувати її самі. Але переконайтеся, що її підготують якісно, перегляньте їх портфоліо, дізнайтеся, наскільки хороша їхня робота.
8
Не забувайте і про себе під час презентації. Пам'ятайте, ви повинні не просто читати те, що написано на слайдах, аудиторія вміє читати. Ваша функція інша - ви повинні коментувати написане.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mhOhelaJ1OQ